Önlisans 2 Yıllık Üniversite Bölümleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019 YKS ve TYT ‘ye girecek üniversite adayları için 2 yıllık bölümler başarı sıralamaları ÖSYS sonuçlarına göre elde edilmiş olan ve ÖSYM tarafından yayınlanmış olan en son yeni puanları sitemize ekledik. Aşağıdan 2018 2019 ÖSYM Önlisans 2 Yıllık Bölümlerin taban puanları ile başarı sıralamaları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Derszamani.net sitemizde yayımlanan puanlar ÖSYM tarafından açıklanmış olan en son yerleştirme sonuçlarına göre elde edilmiştir. Üniversite adayları gönül rahatlığı ile sitemizdeki puanları kullanabilirler.

Sitemizin adaylara bir önemli avantajı da, her bölümün altında ilgili bölümü okumakta olan öğrencilerin ya da tercih yapmayı düşünen adayların düşüncelerini yazdığı yorum bölümünün olması. Adaylar yorumları okuyarak ve kendi düşüncelerini, sorularını da paylaşarak daha sağlıklı bir tercih süreci geçiriyor. 2 Yıllık Önlisans Üniversite Bölümleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şu Şekilde:

Önlisans Bölümleri Taban Puanları 2018 2019, 2 Yıllık Bölümlerin Puanları 2018 2019, ÖSYM Önlisans Programları Taban Puanları 2018 2019, Meslek Yüksek Okulları Taban Puanları ve Kontenjanları 2018 2019, 2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıraları 2018 2019

2 Yıllık Bölümler Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

43 yorum

  1. ben özgün matbacılığı çok severim ve hep burdan bakarak ödevlerimi yaparım ve hep özgün matbacılık sayesinde derslerimde başarılı olurum ödevlerimden de + artı alırım özgün matbacılık asla boş falan değil

  2. bu zamanda 2 yıllık bölüm okumak gerçekten boş bir iş oldu çıktı, yeni açılan bölümlere bazen fırsat doğuyor yoksa atama için KPSS ‘den çok yüksek puan almak gerekiyor. Bana katılan çok kişi olur eminim.

    • Bütün bölümler için iyi puan almak geçerli.2 yıllık okumak boş değil.Ben şahsen katılmıyorum size.Her şeyi zor gözüyle görüyorsunuz, kolay olan ne var ki?

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.