Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Temmuz 2018

Önlisans 2 Yıllık Üniversite Bölümleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2018 YGS ve LYS ‘ye girecek üniversite adayları için 2 yıllık bölümler başarı sıralamaları ÖSYS sonuçlarına göre elde edilmiş olan ve ÖSYM tarafından yayınlanmış olan en son yeni puanları sitemize ekledik. Aşağıdan 2017 2018 ÖSYM Önlisans 2 Yıllık Bölümlerin taban puanları ile başarı sıralamaları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Derszamani.net sitemizde yayımlanan puanlar ÖSYM tarafından açıklanmış olan en son yerleştirme sonuçlarına göre elde edilmiştir. Üniversite adayları gönül rahatlığı ile sitemizdeki puanları kullanabilirler.

Sitemizin adaylara bir önemli avantajı da, her bölümün altında ilgili bölümü okumakta olan öğrencilerin ya da tercih yapmayı düşünen adayların düşüncelerini yazdığı yorum bölümünün olması. Adaylar yorumları okuyarak ve kendi düşüncelerini, sorularını da paylaşarak daha sağlıklı bir tercih süreci geçiriyor. 2 Yıllık Önlisans Üniversite Bölümleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şu Şekilde:

Önlisans Bölümleri Taban Puanları 2017 2018, 2 Yıllık Bölümlerin Puanları 2017 2018, ÖSYM Önlisans Programları Taban Puanları 2017 2018, Meslek Yüksek Okulları Taban Puanları ve Kontenjanları 2017 2018, 2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıraları 2017 2018

2 Yıllık Bölümler Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  meraba 2 yılkık ilahiyat bülümü güzelmi sizce

 2. sümcas dedi ki:

  yorumumuzu kabul etmiyosunuz.

 3. melis dedi ki:

  bu zamanda 2 yıllık bölüm okumak gerçekten boş bir iş oldu çıktı, yeni açılan bölümlere bazen fırsat doğuyor yoksa atama için KPSS ‘den çok yüksek puan almak gerekiyor. Bana katılan çok kişi olur eminim.

 4. mustafa dedi ki:

  türkce calışma kitabı

 5. zahra dedi ki:

  Merhaba sizce 2yıllık paramedik bölüm güzelmi

 6. zahra dedi ki:

  2yıllıkParamedik bölümü sizce. güzelmi

 7. Anonim dedi ki:

  4 yıllık okumakta boşaa

  1. nur dedi ki:

   bence de

 8. elif dedi ki:

  Merhaba 2 yıllık bir bölüm okumak sizce boşuna bir uğraş mı?

  1. Anonim dedi ki:

   guzel bir bolumden 2 yilligi dgs ile uzat

Yorum Yaz