Üretimde Kalite Kontrol Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralaması 2018 2019

2019 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve önlisans ( iki yıllık ) program olan Üretimde Kalite Kontrol başarı sıralaması ile bu bölümü seçecek üniversite adayları için Üretimde Kalite Kontrol Taban Puanları ile Üretimde Kalite Kontrol 2018 YKS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını sayfamıza ekledik.  Bu puanlar 2018 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2019 YKS ve TYT’ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar .

2018 2019 Üretimde Kalite Kontrol Taban Puanları ve Başarı Sıralaması :

Üniversite Adı Yıl Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. En Küçük Puan
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 2018 Gümüşova Meslek Yüksekokulu Üretimde Kalite Kontrol TYT 20 213.52181

Üretimde Kalite Kontrol Bölümünü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

Üretimde Kalite Kontrol Bölümü Taban Puanları 2018 2019, Üretimde Kalite Kontrol Başarı Sırası sıralaması 2018 2019, Üretimde Kalite Kontrol Bölümü Olan Üniversiteler, 2 İki Yıllık Üretimde Kalite Kontrol Puanı 2018, Üretimde Kalite Kontrol Puan Türü, Üretimde Kalite Kontrol Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir

14 yorum

  1. Tercih etmek isteyen varsa pişman olmazsınız ben 10 yılımı kalite departmanlarında geçirdim işler yolunda gittiği sürece rahat ve işletmelerde ağırlıklı gürültüden uzak ofis ,laboratuvar ortamında olursunuz ama teknik anlamda gelişmeye çalışın teknik kapasiteniz üretim bölümlerinden iyi olmalı mesela beraberinde koordinat ölçüm teorik olarak en azından bilginiz olsun korkmayın başlayın devamı gelir gözünüzde büyütmeyin DGS ile de uzaktan eğitim endüstri mühendisliği lisans tamamlarsanız aynı zamanda hem çalışmış hem de müdür adayı olmuş olursunuz

  2. 20 yıldır özel sektörde kalite kontrolden ekmek yiyorum.En çok pişman olduğum üniversite diplomam olmamasıydı.kalite güvence müdürü çoktan olmuştum.kalite güvence üretimde ok zordur.en sevilmeyen kişisinizdir.:)

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.