Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Mayıs 2022

Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer ile İlgili Hikaye

Aşağıda sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Annem her zaman en güzel yemekleri yapmayı başarırdı. Ev hanımı olmak öyle kolay değildi. Sabah, babamla beraber kalkar, onu işe uğurlar ve ev işlerini yapmaya başlardı. Etrafı toplar, süpürür, toz alır, banyo ve lavaboları yıkar, yemekler yapardı. Bu da annemin rutini olmuştu. Bu işler gerçekten çok zordu. Bunların her gün altından kalkmak güç isterdi.

Annem bir gün evi temizlemesi için temizlikçi tutmaya yani yardım almaya karar verdi. Babam da bu durumu onayladı. Zira annem çok yoruluyordu. Ben hemen bir temizlikçi araştırdım. Birisiyle görüştüm ve anneme yönlendirdim. Annem kadını sevmişti.

Bir hafta çağırdı ve temizlik yaptırdı. Kadın çok iyiydi ama temizlik tarzı annemin hoşuna gitmemişti. Annem değerli eşyaların kaybolduğunu fark etmeye başlamıştı. Kadından şüphelenmişti. Nitekim haklı çıkmıştı. Ben kadına daha gelmemesi gerektiğini söyledim.

Annem temizlikçilerden korkmaya başlamıştı. Ama yine de çok yoruluyordu. Yeni bir temizlikçi ile anlaştım. Annem yine tedirgindi. Bu sefer kadını denemek için koltuğun arasına para koymuştu. Temizlik bittikten sonra kadın bulduğu parayı getirince annem de kadına güvenmişti. Sütten ağzı yanan yoğurdu üflüyordu, hayatın düzeni böyleydi. Annem yine de kendi temizliğini kendi yapmaya devam etti.

Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. meryem can dedi ki:

    merhaba arkadaşlar ödev sayfası inanılmaz dikkat çekici, ellerinize sağlık, Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer ile İlgili Hikaye çok güzel olmuş, her yazıya yorum yazmam beğendiğim için yazdım.

Yorum Yaz