Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Aralık 2021

Yaban TV Frekans

Yaban TV uydu frekansı 2013, Yaban TV frekansı 2013 ayarları

Bir belgesel ve spor kanalı olan Yaban TV, 27 aralık 2006 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kanal saat başlarında spor programlarına yer vermektedir.

Yaban TV’ye Ufuk Güldemir tarafından hayat verilmiştir.  10 Haziran 2007 tarihinde Ufuk Güldemir’in vefat etmesinin ardından kanalı Melih Meriç satın almıştır. Kanal; TÜRKSAT 3a, Tivibu, Teledünya ve D-Smart’tan izlenebilir.

Yaban TV yayın hayatına başladığından bu yana “Türkiye’nin ilk Avcılık ve Balıkçılık Kanalı Doğa Deniz Macera ” sloganıyla yayın yapmaktadır.

Kanalın merkezi İstanbul’un Seyrantepe ilçesinde yer almaktadır.

Avcılık ve doğa ile ilgilenenlerin severek takip ettiği Yaban TV aslında hiç de az sayılmayacak bir kitleye hitap etmektedir. Kanalda avcılığın inceliklerinin yanı sıra ülkemizdeki koşullar, doğal hayatın şartları av hayvanlarının özellikleri gibi konularda işenmiş programlara da yer verilmektedir. Yaban TV ülkemizdeki belgesel kanalları açığını kapatan nadir televizyon kanallarından bir tanesidir.

Yaban TV

Yaban TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Yaban TV Frekans Ayarları Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Süleyman kizilarslan dedi ki:

  Firekanslari kaydediyorum ama yaban tv çıkmıyor yardim bekliyorum teşekkürler.

 2. Digiturk um var yaban tv izleyemiyorum.. dedi ki:

  Frekansınızın meilime gönderirmisiniz…

 3. ALİ REHA AVŞAR dedi ki:

  TELEDÜNYA 202.KANALDA YAYINIMIZ VAR DİYORSUNUZ ANCAK BEN TELEDÜNYA ÜZERİNDEN YAYIN İZLİYORUM VE YABAN TV YAYININA ULAŞAMIYORUM.202.KANALDA BAŞKA YAYIN VAR.SİZİ TELEDÜNYADA İZLEMEK İSTİYORUZ.LÜTFEN İLGİLİ MERCİLERE İLETİRMİSİNİZ.TEŞEKKÜRLER.

 4. barış ateş dedi ki:

  Türksat 3A 11095 V 30000 olması yayınınızı almama engel midir. tşk ler

Yorum Yaz