Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Mart 2019

Devlet Hizmetlerinde Teknoloji Kullanımının İnsanların Yaşam Kalitesi ve Toplumsal İlişkiler Üzerindeki Etkisi Nedir?

Aşağıda devlet hizmetlerinde teknoloji kullanımının insanların yaşam kalitesi ve toplumsal ilişkiler üzerindeki etkisi nedir kısaca olarak ele alacağız.

Teknoloji, bilim ve teknik imkanlarının geliştirilmesi ve sanayi faaliyetlerinin desteklenmesi sonucunda gelişmekte ve yaygınlaşmaktadır. Devlet, teknoloji ürünleri kullanarak zamandan ve enerjiden tasarruf edip insanlara daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Devlet işlerindeki durağanlık ve netice elde edememe problemlerinin üstesinden gelmek adına eğitim ve sağlık gibi sosyal alanlar başta olmak üzere özellikle bürokraside teknolojik ürünlerin kullanılması daha hızlı ve kesin sonuç alınmasına, arşivleme yapılabilmesine ve zaman ve enerji tasarrufun yapılmasına, istihdamın etkili bir şekilde gerçekleştirilmesine yarayarak toplumsal hayat standardını da yükselmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. meryem can dedi ki:

    anlaşılır ve sade yazılmış, Devlet Hizmetlerinde Teknoloji Kullanımının İnsanların Yaşam Kalitesi ve Toplumsal İlişkiler Üzerindeki Etkisi Nedir? anlatmaya gerek yok, ödevim hızlıca bitti, çalışkanlık böyle bir şey tembeller bilmezler.

Yorum Yaz