Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Mayıs 2022

Bilim İnsanı Olsaydınız Günlük Hayatımızı Kolaylaştıracak Hangi Buluşu Yapmak İsterdiniz? Tartışınız.

Aşağıda bilim insanı olsaydınız günlük hayatımızı kolaylaştıracak hangi buluşu yapmak isterdiniz tartışınız kısaca olarak ele alacağız.

Bilim insanları bilimsel araştırmalar yaparak teknolojinin gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkı sağlamaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran birçok teknolojik ürün bilim insanların pes etmeyen ve sürekli çabalayan özellikleri nedeniyle hayata kazandırılmıştır. Geçmişten günümüze birçok icat ve buluş bu şekilde meydana gelmiştir.

Bir bilim insanı olsaydım insanların daha az zaman harcayarak daha çok şey öğrenmelerini ve yaşayarak tecrübe etmelerini sağlayan bir cihaz icat ederdim. Böylece insanlar zorlukları aşmada geçmişteki insanların tecrübesinden yararlanarak zaman ve enerji kaybetmeden hayallerine ulaşmayı başarabilirlerdi. İnsanların hayallerine ulaşması ve insanlığa faydalı olması her zaman en değerli olandır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. özlem dedi ki:

    gerçekten özenle hazırlanmış kankiler, Bilim İnsanı Olsaydınız Günlük Hayatımızı Kolaylaştıracak Hangi Buluşu Yapmak İsterdiniz? Tartışınız. hemen yazdım, Batman okulları arasından birinciyim, bu arada kıskanmayın.

Yorum Yaz