Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2020

Yöneticilerin Sanata Önem Vermesinin ve Sanatçıları Korumasının Önemi Hakkında Neler Söyleyebilirsiniz?

Aşağıda yöneticilerin sanata önem vermesinin ve sanatçıları korumasının önemi hakkında neler söyleyebilirsiniz kısaca olarak ele alacağız.

Devletin sanata ve sanatçıya önem vermesi toplumsal sorumluluk olarak kültürün gelişmesi ve yaşanması anlamına gelmektedir. Bu nedenle devlet yöneticilerinin sanata önem vermesinin ve sanatçıları korumasının gerekliliği hemen her dönemde dile getirilmiştir.

Yöneticilerin sanata ve sanatçıya önem vererek onları koruması kanunlar çerçevesinde oluşturulan imkanlar ve sunulan fırsatlarla mümkün olmaktadır. Böylece sanatın özgün ve özgür bir şekilde icra edilmesi mümkün görülmektedir. Sanata değer veren toplumların kültürel olarak gelişmesi ve uzun yıllar varlığını sürdürmesi daha kolay olmuştur. Tarihte sanata önem vere toplumlar gelişen ve unutulmayan toplumlar olmayı başarmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Açelya dedi ki:

    çok iyi ya, selam arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, ödevim hemen bitti Yöneticilerin Sanata Önem Vermesinin ve Sanatçıları Korumasının Önemi Hakkında Neler Söyleyebilirsiniz? ödevimi tamamladım, ben okulun en güzel ve çalışkan kızıyım desem inanın ama kıskanmayın :)

  2. Meltem dedi ki:

    Selamlar bu site vallaha mükemmel, öğretmen beğendi Yöneticilerin Sanata Önem Vermesinin ve Sanatçıları Korumasının Önemi Hakkında Neler Söyleyebilirsiniz? Ödevimi yazdım bitirdim, on numara beş yıldız oldu. bu yazıyı hazırlayanlara teşekkürler, yakışıklı erkeklere selamlar :)

  3. Adile dedi ki:

    harbiden süper arkadaşlar, Yöneticilerin Sanata Önem Vermesinin ve Sanatçıları Korumasının Önemi Hakkında Neler Söyleyebilirsiniz? hemen deftere geçirdim, Kırşehir okulları arasında sınavlarda hep birinci gelmemi bu hızıma borçluyum. tembellere kapak olsun.

Yorum Yaz