Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Toplumumuzda Değer Verilen Davranışları Düşünerek Defterinize Not Alınız. - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ağustos 2022

Toplumumuzda Değer Verilen Davranışları Düşünerek Defterinize Not Alınız.

Aşağıda toplumumuzda değer verilen davranışları düşünerek defterinize not alınız kısaca olarak ele alacağız.

Toplumda değer verilen davranışlar toplum kültür değerlerine ve inançlarına uyumlu olan tutum ve davranışlar bakımından yadırganmayan genel kabul gören davranışlar olarak bilinmektedir. Toplumumuzda değer verilen davranışlar yerinde ve gerekli olan davranışlar olarak öne çıkmaktadır.

Toplumumuzda değer verilen davranışlar, büyüklere saygılı olmak, küçükleri sevmek ve korumak, hayvanları sevmek ve korumak, çevreyi temiz tutmak, aileye değer vermek, aile büyüklerinin sözünü dinlemek, öğretmene saygı göstermek, arkadaşlıklar kurmak, paylaşmak ve yardımlaşmak olarak bilinmektedir.

Değerli davranışlar, onurlu, dürüst, samimi, merhametli, adil, vicdanlı ve insaflı davranışlar olarak bilinmektedir. Toplum değerlerimiz bunları kabul gören tutum ve değerlerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Melike dedi ki:

  kısa sade beğendim, Toplumumuzda Değer Verilen Davranışları Düşünerek Defterinize Not Alınız. ödevim vardı, İzmir okul birincisi olarak beğendim. :)

 2. Cansel dedi ki:

  sadece ve kısa yazılmış, Toplumumuzda Değer Verilen Davranışları Düşünerek Defterinize Not Alınız. süper beğendim, ödevim hemencecik bitti, tabi çalışkan olmam ayrı bir konu.

 3. Demet dedi ki:

  selam kankiler, Toplumumuzda Değer Verilen Davranışları Düşünerek Defterinize Not Alınız. yazısını ödevim için kullandım, ben çok beğendim Rize birincisi Demet olarak herkesi öptüm.

 4. Yonca dedi ki:

  çok iyi ya, Merhaba bu ödev vallaha billaha ilgi uyandırıcı, ellerinize sağlık Toplumumuzda Değer Verilen Davranışları Düşünerek Defterinize Not Alınız. ödevimi tamamladım, ben okulun en güzel ve çalışkan kızıyım desem inanın ama kıskanmayın :)

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781