Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Orman Yangını En Az ve En Çok Hangi Bölgelerde Olur? Neden? - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Orman Yangını En Az ve En Çok Hangi Bölgelerde Olur? Neden?

Aşağıda orman yangını en az ve en çok hangi bölgelerde olur neden kısaca olarak ele alacağız.

Orman yangınları aşırı sıcakların yaşanması ve çevre kirliliklerin meydana gelmesi dolayısıyla yaşanmaktadır. Orman yangınlarının en büyük nedenleri aşırı sıcaklığın yaşanması ve kirliliklerin olmasıdır. Ormanların insanlar tarafından korunmaması ve muhtemel afetlere karşı zararların azaltılması için müdahale edilmemesi daha büyük çevre sorunlarının yaşanmasına neden olmaktadır.

Orman yangını en az olarak sıcak olmayan ve çevre kirliliğinin olmadığı yerlerde görülmektedir. Bu yerler sürekli yağış alan yerler olarak da bilinmektedir. Orman yangını en çok olarak sıcak olan ve çevre kirliliğinin olduğu yerlerde görülmektedir. Orman yangınları ile baş edebilmek için kirliliklerin azaltılması ve erken müdahale sistemlerinin kurulması gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Sinem dedi ki:

  Merhabalar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, ödevimde kullandım Orman Yangını En Az ve En Çok Hangi Bölgelerde Olur? Neden? Ödevimi yazdım bitirdim, on numara beş yıldız oldu. bu yazıyı hazırlayanlara teşekkürler, yakışıklı erkeklere selamlar :)

 2. Belinay dedi ki:

  harbiden süper arkadaşlar, Orman Yangını En Az ve En Çok Hangi Bölgelerde Olur? Neden? hemen deftere geçirdim, Yozgat okulları arasında sınavlarda hep birinci gelmemi bu hızıma borçluyum. tembellere kapak olsun.

 3. Suzan dedi ki:

  Mrb bu site inanılmaz dikkatimi çekti, ödevim için kopyaladım Orman Yangını En Az ve En Çok Hangi Bölgelerde Olur? Neden? Ödevimi yazdım bitirdim, on numara beş yıldız oldu. bu yazıyı hazırlayanlara teşekkürler, yakışıklı erkeklere selamlar :)

 4. Çağla dedi ki:

  Mrb ödev siteniz cidden dikkat çekici, deftere geçirdim, benim adım Çağla, ben Orman Yangını En Az ve En Çok Hangi Bölgelerde Olur? Neden? yazısına 10 puan veriyorum çünkü hoca 100 verdi. :)

 5. Emel dedi ki:

  selam arkadaşlar bu eğitim sitesi valla hayran edici, hemen yazıyorum, Orman Yangını En Az ve En Çok Hangi Bölgelerde Olur? Neden? tam istediğim gibi olmuş, her yazıyı beğenmem, çok zor beğenen birisiyim, ona göre anlayın değerinizi.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781