Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Mavi Yakut Kitap Özeti Kısa (Sherlock Holmes) - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2022

Mavi Yakut Kitap Özeti Kısa (Sherlock Holmes)

Aşağıda Mavi Yakut kitap özeti kısa (Sherlock Holmes) kısaca olarak ele alacağız.

Sherlock Holmes ve Doktor Watson yeni bir olayla suçun peşinde olmaya devam ederler. Suçla mücadele etmeyi çok seven ve kanunlardan yana çalışarak geçimini sağlayan Sherlock, dedektif olarak tümden gelim kurallarını çok iyi uygulayan ve sorduğu sorulara cevap bulan bir kişidir. Doktor Watson ise zekası ve gücüyle ona yardım etmektedir.

Mavi yakut, bir hırsızın eline geçer. Bu hırsızın peşinde olan iki arkadaş onun suçunun ortaya çıkması için mücadele verir. Fakat suçu kabul etseler de onu teslim etmek noktasında karmaşık düşünceler içinde yer alırlar. Daha çok onu korkutmayı ve bir daha suça bulaşmaması gerektiğini söyleyecek şekilde olaylar yaşamaları muhtemel olacaktır.

Hırsızın kıyafetlerinden, tavrından onun nasıl biri olduğunu, yakutu nerede sakladığını, ne zaman ve nerede işler yaptığını çok iyi kavrayan ikili, mavi yakutu kurtarmayı da başarırlar. Böylece bir olayı daha tamamlayarak suçla mücadeleyi etmeyi başarırlar. Suçluların cezasını bulması ve masumların haklarının korunması için polisiye olayları takip eden ikili Sherlock’un eşsiz zekası sayesinde çok başarılı olurlar.

Hırsızın kılık değiştirirken başka masum kişileri de şüpheli gibi göstermesi olayları karmaşık hale getirse de dedektif Sherlock ve Doktor Watson olayların üstesinden gelmeyi başarmıştır.

Mavi Yakut Kitap Özeti Kısa (Sherlock Holmes) Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Melike dedi ki:

    çok iyi ya, Merhaba herkese bu eğitim sitesi yeminle hoşuma gitti, ellerinize sağlık Mavi Yakut Kitap Özeti Kısa (Sherlock Holmes) ödevimi tamamladım, ben okulun en güzel ve çalışkan kızıyım desem inanın ama kıskanmayın :)

    1. anan dedi ki:

      inandım tm hehe

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781