Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Küçük Kara Balık Kitap Özeti Kısa - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2022

Küçük Kara Balık Kitap Özeti Kısa

Aşağıda küçük kara balık kitap özeti kısa kısaca olarak ele alacağız.

Küçük kara balık, annesiyle yaşayan bir balıktır. Çok meraklı ve cesur özellikleriyle bilinmektedir. Çok meraklı olmasından kaynaklanarak annesine sürekli denizle ilgili sorular sormaktadır. Neden denizde olduğunu ve neden belli bir bölgede yaşayarak oradan hiç ayrılmadıklarını merak etmektedir.

Küçük kara balık, başka yerlerin ve dünyaların varlığından emindir. Artık aklındaki sorularla baş edemez. Bir gün çıkıp gitmeye karar verir. Bilinmeyen ve keşfedilmeyen yerleri bulmak görmek yaşamak ister. Bunun için annesini ikna edemese onu dinlemeyerek merakı ve cesaretiyle yola koyulur.

Arkadaşları ona bir bıçak verirler. Böylece kendi güvenliğini sağlayarak bir takım arkadaşlarına da öncü olur. Peşine birçok arkadaşı takılır. Arkadaşlarıyla birlikte birçok yer dolaşırlar. bir gün gittikleri bir dere yatağında Kepçeli Kuş adında biri olduğunu duyarlar. Bu kuş balıkları avlayarak beslenmektedir.

Bu yerde küçük kara balık ile kepçeli kuş karşı karşıya gelir. Küçük kara balık bıçak yardımıyla kepçeli kuştan kurtulur. Küçük kara balığın cesareti herkesi kendine hayran bırakır. Arkadaşları onu tebrik eder. Artık öz güveni de yerine gelmiştir. Arkadaşlarına liderlik eder.

Merakını gidermek için birçok yer dolaşır. Denizleri ve akarsuları keşfeder. Küçük kara balık artık çok sevilen ve herkese örnek olan bir balık olarak tanınmıştır.

Küçük Kara Balık Kitap Özeti Kısa Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. fulya dedi ki:

    güzel ve kısa bir özet olmuş ama biraz daha uzun olabilirmiş…..

  2. Reyhan dedi ki:

    merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, sağ olun, Küçük Kara Balık Kitap Özeti Kısa tam istediğim gibi olmuş, her yazıyı beğenmem, çok zor beğenen birisiyim, ona göre anlayın değerinizi.

  3. Açelya dedi ki:

    Selam bu ödev gerçekten dikkatimi çekti, 5 yıldızı hak ediyor, benim adım Açelya, ben Küçük Kara Balık Kitap Özeti Kısa yazısına 10 puan veriyorum çünkü hoca 100 verdi. :)

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781