Storming İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Storming İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Storming

Anlam: Bir fikir veya planın hızlı bir şekilde tartışılması veya eleştirilmesi için yapılan yoğun bir toplantı veya faaliyet.

 1. The team is storming about the new project proposal. (Takım, yeni proje teklifi hakkında fikir yürütüyor.)
 2. The meeting room was filled with storming members. (Toplantı odası, tartışma yapan üyelerle doluydu.)
 3. The company is storming to meet the project deadline. (Şirket, proje teslim tarihine yetişmek için hızlıca çalışıyor.)
 4. The board of directors is storming to make a final decision. (Yönetim kurulu, son kararı almak için yoğun bir şekilde çalışıyor.)
 5. They were storming about the budget cuts. (Bütçe kesintileri hakkında yoğun bir şekilde tartışıyorlardı.)
 6. The committee is storming ideas for the upcoming event. (Komite, yaklaşan etkinlik için fikirler üzerine yoğunlaşıyor.)
 7. The team is storming through the brainstorming session. (Takım, beyin fırtınası oturumundan hızla geçiyor.)
 8. The employees were storming about the new office policy. (Çalışanlar, yeni ofis politikası hakkında yoğun tartışmalar yürütüyorlardı.)
 9. The project manager is storming to find a solution to the problem. (Proje yöneticisi, soruna bir çözüm bulmak için hızla çalışıyor.)
 10. The group was storming with enthusiasm for the new project. (Grup, yeni proje için coşkuyla tartışıyordu.)
 11. The team leader is storming to keep the team motivated. (Takım lideri, takımı motive etmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.)
 12. The committee members were storming about the fundraising ideas. (Komite üyeleri, bağış toplama fikirleri üzerinde yoğun tartışmalar yürütüyorlardı.)
 13. The project team was storming to complete the project on time. (Proje ekibi, projeyi zamanında tamamlamak için hızlı bir şekilde çalışıyor.)
 14. The management team is storming to come up with a new strategy. (Yönetim ekibi, yeni bir strateji geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.)
 15. The committee is storming to organize the charity event. (Komite, hayırseverlik etkinliğini organize etmek için hızlı bir şekilde çalışıyor.)
 16. The group is storming with ideas for the marketing campaign. (Grup, pazarlama kampanyası için fikirlerle dolu.)
 17. The team is storming to finalize the project proposal. (Takım, proje teklifini sonlandırmak için hızlı bir şekilde çalışıyor.)
 18. The members were storming about the new company policy. (Üyeler, yeni şirket politikası hakkında yoğun tartışmalar yürütüyorlardı.)
 1. The marketing team is storming to meet the sales targets. (Pazarlama ekibi, satış hedeflerine ulaşmak için yoğun bir şekilde çalışıyor.)
 2. The committee is storming to plan the details of the upcoming conference. (Komite, yaklaşan konferansın detaylarını planlamak için yoğun bir şekilde çalışıyor.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.