Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Haziran 2021

Sevinçli ve Mutlu Olduğunuz Hangi Anlarınızı Başkalarıyla Paylaşmaya İhtiyaç Duyarsınız?

Bu yazımızda sevinçli ve mutlu olduğunuz hangi anlarınızı başkalarıyla paylaşmaya ihtiyaç duyarsınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

İnsanlar sevinir, üzülür, mutlu olur veya hüzünlenir. İnsanların hayatlarında sürekli olarak duygusal değişmeler yaşanmaktadır. Çünkü hayatta insanların istedikleri ve istemedikleri her şey kendi kontrollerinde ya da kontrollerinde olmayarak gerçekleşmektedir.

Sevinçli ve mutlu olduğumuz zamanlarda en yakınlarımızla mutluluklarımızı ve sevinçlerimizi paylaşma ihtiyacı hissederiz. Çünkü mutluluklar ve sevinçler paylaştıkça çoğalmaktadır. Mutluluklar ancak paylaşınca anlam ve değer kazanmaktadır. Bir başarının paylaşılması mutluluğun da paylaşılması demektir. Mutluluk paylaşmakla mümkün olmaktadır. Bir öğrencinin başarı elde etmesi ailesini de mutlu eder. Mutluluklar ve sevinçler böylece çoğalarak insanların birlik ve beraberlik içinde olmasında etkili olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. duygu dedi ki:

    Ben sevincimi de üzüntümü de arkadaşlarımla paylaşmazsam içim rahat etmez. Bu gibi duygular paylaşınca insanın kalbi ferahlar. Arkadaşlıklar böyle anlar için vardır.

Yorum Yaz