One Up On İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

One Up On İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

One Up On İle İlgili Cümleler

Anlamı: “One up on” ifadesi, bir kişinin diğerine karşı bir üstünlüğü veya avantajı olduğunu ifade eder.

 1. He always tries to be one up on his colleagues. (O her zaman meslektaşlarından bir adım önde olmaya çalışır.)
 2. John is always one up on his classmates in mathematics. (John matematikte sınıf arkadaşlarından her zaman bir adım öndedir.)
 3. She wants to be one up on her sister in everything. (Kız kardeşinden her konuda bir adım önde olmak istiyor.)
 4. He got one up on his opponent in the game. (Oyun sırasında rakibine karşı bir adım öne geçti.)
 5. The company is trying to get one up on its competitors. (Şirket rakiplerine karşı bir adım öne geçmeye çalışıyor.)
 6. Jane always has one up on her friends when it comes to fashion. (Jane modayla ilgili her zaman arkadaşlarından bir adım önde olur.)
 7. He managed to get one up on his brother by getting the job he wanted. (İstediği işi alarak kardeşine karşı bir adım öne geçti.)
 8. She is always trying to have one up on her colleagues by working harder. (O, daha çok çalışarak meslektaşlarından bir adım önde olmaya çalışıyor.)
 9. The company’s new product has one up on its previous one. (Şirketin yeni ürünü önceki ürününe karşı bir adım önde.)
 10. He always has one up on his opponents in chess. (O, satrançta rakiplerine karşı her zaman bir adım önde.)
 11. She wants to have one up on her classmates by getting the best grades. (En iyi notları alarak sınıf arkadaşlarından bir adım önde olmak istiyor.)
 12. The team managed to get one up on their rivals in the final match. (Takım final maçında rakiplerine karşı bir adım öne geçti.)
 13. She is always one up on her boyfriend when it comes to cooking. (Yemek yapma konusunda her zaman erkek arkadaşından bir adım öndedir.)
 14. He is always trying to have one up on his neighbors by having the best lawn. (En iyi çimlere sahip olarak komşularından bir adım önde olmaya çalışıyor.)
 15. The company’s marketing strategy has one up on its competitors. (Şirketin pazarlama stratejisi rakiplerine karşı bir adım önde.)
 16. He managed to have one up on his friends by getting a new car. (Yeni bir araba alarak arkadaşlarından bir adım öne geçti.)
 17. She always has one up on her coworkers when it comes to using technology. (Teknoloji kullanımı konusunda meslektaşlarından her zaman bir adım önde.)
 18. He wants to have one up on his siblings by being the first to graduate from college. (Üniversiteden mezun olan ilk kişi olarak kardeş

lerinden bir adım önde olmak istiyor.)
19. The company’s customer service has one up on its competitors. (Şirketin müşteri hizmetleri rakiplerine karşı bir adım önde.)

 1. He always has one up on his friends in sports because he trains regularly. (Düzenli antrenman yaptığı için spor konusunda arkadaşlarından bir adım öndedir.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.