Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Öldükten Sonra Bir Eser Bırakmak, Belki Hiç Ölmemekten Daha İyidir Sözüyle İlgili Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ağustos 2022

Öldükten Sonra Bir Eser Bırakmak, Belki Hiç Ölmemekten Daha İyidir Sözüyle İlgili Kompozisyon

Öldükten Sonra Bir Eser Bırakmak, Belki Hiç Ölmemekten Daha İyidir Ne Demektir, Öldükten Sonra Bir Eser Bırakmak, Belki Hiç Ölmemekten Daha İyidir Sözüyle İlgili Kompozisyon

Sanat bazen sanatçıların kendinden sonraki nesillere ölümsüz eserler vermeleri sağlayabilir. İnsanoğlu ölümlü bir varlıktır bu nedenle sanatçılar da bir gün gelip toprak olacaktır. Bu nedenle sanatçının ölümsüz olabilmesi ancak ölümsüz eserler üretebilmesi ile mümkündür.

Bir sanatçı vermiş olduğu eserlerle gelecek nesiller tarafından tanınabilir ve kendisi öldükten sonra bile bu eserler sayesinde adının anılmasını sağlayabilir. Ölümden kurtulabilmek mümkün değildir ancak ölümsüz eserler verebilmek mümkündür. Bu nedenle her sanatçının temel amacı kendinden sonraki nesiller tarafından tanınabilmek ve ölümsüzlüğü yakalayabilmek olmalıdır. Sanatın temel işlevi insanlara faydalı olmaktır ve insanlara faydalı olan kişiler hiçbir zaman unutulmaz.

Sanat sanatçıların varlıklarını sürdürebilmelerinin tek yoludur. İnsanlığı ilgilendiren ve tüm insanların beğenisini toplayabilen sanatçı yüzyıllar boyunca adından söz ettirebilir. Bu nedenle başarılı eserler vererek geleceğe kalabilmek sanatçılar için ölümsüzlüğü yakalayabilmeye çalışmaktan çok daha değerlidir. Sadece bunu başarabilmiş olan sanatılar gelecekte adını herkese duyurarak ölümsüz olmayı başarabilecektir.

Öldükten Sonra Bir Eser Bırakmak, Belki Hiç Ölmemekten Daha İyidir Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Garip kız dedi ki:

    Güzel olmuş beğendim ??

  2. Sema Terzi dedi ki:

    çok güzel bir site O.O Çok beğendim

  3. Cemal Göreçki dedi ki:

    ben bu siteyi beğendim bravo bravo

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781