Motley İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Motley İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Motley Nedir?

Motley kelimesi, farklı renkler veya tipler ile bir arada bulunan şeyleri veya kişileri tanımlamak için kullanılan bir sıfat olarak kullanılır.

İşte motley kelimesinin kullanıldığı 20 örnek cümle:

 1. The circus performers wore motley outfits. (Sirke göstericileri motley kıyafetler giyiyordu.)
 2. The painting was a motley mix of colors and shapes. (Tablo, renklerin ve şekillerin motley bir karışımıydı.)
 3. The motley crew of volunteers worked together to clean up the park. (Gönüllülerin motley ekibi, parkı temizlemek için birlikte çalıştı.)
 4. The party guests were a motley group of people from all walks of life. (Parti misafirleri, hayatın her kesiminden motley bir grup insandı.)
 5. The street performer’s act was a motley assortment of juggling and magic tricks. (Sokak göstericisinin gösterisi, jonglörlük ve sihir numaralarının motley bir karışımıydı.)
 6. The motley collection of antique furniture added character to the room. (Antika mobilyaların motley koleksiyonu, odaya karakter kazandırdı.)
 7. The band’s motley sound combined elements of jazz, rock, and funk. (Grubun motley sesi, caz, rock ve funk öğelerini birleştirdi.)
 8. The motley assortment of snacks included chips, pretzels, and candy. (Atıştırmalıkların motley seçkisi, cips, pretzel ve şekerlemeleri içeriyordu.)
 9. The street market was a motley array of vendors selling everything from fresh produce to handmade crafts. (Sokak pazarı, taze ürünlerden el yapımı el işlerine kadar her şeyi satan satıcıların motley bir dizisiydi.)
 10. The motley audience at the comedy club laughed at every joke. (Komedi kulübündeki motley seyirci, her şakaya güldü.)
 11. The painting’s motley brushstrokes gave it a unique texture. (Tablonun motley fırça darbeleri, ona benzersiz bir dokunuş kazandırdı.)
 12. The motley group of backpackers set off on a journey through South America. (Sırt çantalarıyla seyahat eden motley bir grup, Güney Amerika’da bir yolculuğa çıktı.)
 13. The book was a motley collection of essays on various topics. (Kitap, çeşitli konularda makalelerin motley bir koleksiyonuydu.)
 14. The motley crew of detectives solved the case in record time. (Polis memurlarının motley ekibi, dava çözümünü rekor sürede gerçekleştirdi.)
 15. The singer’s motley voice could hit high notes and low notes with ease. (Şarkıcının motley sesi, yüksek notalara ve düşük notalara kolayca ulaşabiliyordu
 1. The motley group of students from different countries made for a diverse classroom. (Farklı ülkelerden gelen motley öğrenci grubu, çeşitlilik yarattı.)
 2. The painting depicted a motley group of people celebrating in the streets. (Tablo, sokaklarda kutlama yapan motley bir insan grubunu tasvir etti.)
 3. The clown’s motley face paint added to his whimsical character. (Palyaçonun motley yüz boyası, alaycı karakterine ekledi.)
 4. The motley assortment of flowers in the garden created a vibrant display. (Bahçedeki motley çiçek seçkisi, canlı bir görüntü oluşturdu.)
 5. The company’s motley team of employees brought a range of skills and experience to the table. (Şirketin motley çalışan ekibi, çeşitli beceri ve deneyimleri masaya getirdi.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.