More The Merrier İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

More The Merrier İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

More The Merrier İle İlgili Cümleler

More The Merrier, Türkçe karşılığı “Çokluk Bereketlidir” olan bir deyimdir. Bu deyim genellikle, birçok insanın bir araya gelmesinin daha keyifli ve eğlenceli olacağını ifade etmek için kullanılır. Aşağıda, “More The Merrier” deyimini içeren 20 örnek cümle bulabilirsiniz:

 1. We’re having a potluck dinner tonight, so invite your friends too. More the merrier! (Bu akşam bir yemeğe katılıyoruz, arkadaşlarını da davet et. Çokluk bereketlidir!)
 2. I’m planning a surprise party for my friend, so please invite anyone you think would want to come. More the merrier! (Arkadaşıma sürpriz bir parti planlıyorum, lütfen gelmek isteyen herkesi davet et. Çokluk bereketlidir!)
 3. We’re going to the beach this weekend. Do you want to come? The more the merrier! (Bu hafta sonu plaja gidiyoruz. Gelmek istiyor musun? Çokluk bereketlidir!)
 4. We’re starting a book club. The more people we have, the more interesting the discussions will be. More the merrier! (Bir kitap kulübü başlatıyoruz. Ne kadar çok insan olursak, tartışmalar da o kadar ilginç olur. Çokluk bereketlidir!)
 5. We’re having a barbecue on Saturday. Bring your family and friends. The more the merrier! (Cumartesi günü bir barbekü yapıyoruz. Aileni ve arkadaşlarını da getir. Çokluk bereketlidir!)
 6. We’re going to see a movie tonight. Do you want to come? The more people we have, the better chance we have of getting good seats. More the merrier! (Bu akşam bir film izlemeye gidiyoruz. Gelir misin? Ne kadar çok insan olursak, iyi yerler bulma şansımız da o kadar artar. Çokluk bereketlidir!)
 7. We’re having a game night on Friday. Bring your favorite board game and anyone else who wants to join. The more the merrier! (Cuma akşamı oyun gecesi yapıyoruz. En sevdiğin masa oyununu ve katılmak isteyen herkesi getir. Çokluk bereketlidir!)
 8. We’re going on a road trip next weekend. Want to come along? The more people we have, the more fun it will be. More the merrier! (Gelecek hafta sonu bir yolculuğa çıkıyoruz. Gelir misin? Ne kadar çok insan olursak, o kadar eğlenceli olacak. Çokluk bereketlidir!)
 9. We’re having a picnic in the park. Bring your favorite food and anyone else who wants to join. The more the merrier! (Parkta bir piknik yapıyoruz. En sevdiğin yiyeceklerini ve katılmak isteyen herkesi getir. Çokluk bereketlidir!)
 10. We
 1. We’re organizing a charity event. We need as many volunteers as possible. The more the merrier! (Bir hayırseverlik etkinliği düzenliyoruz. Mümkün olduğunca çok gönüllüye ihtiyacımız var. Çokluk bereketlidir!)
 2. We’re throwing a surprise baby shower for our friend. Bring a gift and anyone else who wants to join. The more the merrier! (Arkadaşımıza sürpriz bir bebek partisi düzenliyoruz. Bir hediye getir ve katılmak isteyen herkesi de davet et. Çokluk bereketlidir!)
 3. We’re going to a music festival this weekend. Join us if you want. The more people we have, the more energy we’ll have. More the merrier! (Bu hafta sonu bir müzik festivaline gidiyoruz. Katılabilirsin eğer istersen. Ne kadar çok insan olursak, o kadar enerjik oluruz. Çokluk bereketlidir!)
 4. We’re hosting a trivia night at the bar. Bring a team or join one when you get here. The more teams we have, the more competitive it will be. More the merrier! (Bar’da bir bilgi yarışması gecesi düzenliyoruz. Bir takım getir veya buraya geldiğinde bir takıma katıl. Ne kadar çok takım olursak, o kadar rekabetçi olur. Çokluk bereketlidir!)
 5. We’re going to a wedding this weekend. You can bring a plus one if you want. The more people we have, the more fun we’ll have on the dance floor. More the merrier! (Bu hafta sonu bir düğüne gidiyoruz. İstersen bir eş de getirebilirsin. Ne kadar çok insan olursak, dans pistinde o kadar eğlenceli oluruz. Çokluk bereketlidir!)
 6. We’re having a game of pickup basketball. Anyone can join. The more people we have, the longer we can play. More the merrier! (Bir basketbol oyunu oynuyoruz. Herkes katılabilir. Ne kadar çok insan olursak, o kadar uzun süre oynayabiliriz. Çokluk bereketlidir!)
 7. We’re having a Halloween party. Dress up and bring anyone you want. The more costumes we have, the more fun it will be. More the merrier! (Bir Halloween partisi yapıyoruz. Giyinip süslen ve istediğin herkesi de getir. Ne kadar çok kostüm olursa, o kadar eğlenceli oluruz. Çokluk bereketlidir!)
 8. We’re going to a karaoke night. Bring your friends and sing your heart out. The more people we have, the more applause we’ll get. More the merrier! (Bir karaoke gecesi için gidiyoruz. Arkadaşlarını getir ve sesini yükselt. Ne kadar çok insan olursak, o kadar alkışlanırız. Çokluk bereketlidir!)
 9. We’re planning a beach clean-up. The more volunteers we have, the cleaner the beach will be. More the merrier! (Bir plaj temizliği planlıyoruz. Ne kadar çok gönü

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.