Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Milli Kültürümüze Ait Sporlarımız Nelerdir? - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2022

Milli Kültürümüze Ait Sporlarımız Nelerdir?

Aşağıda milli kültürümüze ait sporlarımız nelerdir kısaca olarak ele alacağız.

Milli kültür değerleri, tutum ve davranışlar olarak yaşanabilir. Bununla beraber kültür, sanat, spor faaliyetleri de milli kültür kapsamında değerlendirilmektedir. Kadim kültür faaliyetleri olarak spor faaliyetleri de tarihten günümüze süreklilik oluşturarak ortaya çıkmaktadır. Milli kültür değerleri çok önemli olarak kabul görür.

Milli kültürümüze ait sporlarımız cirit, at binme, okçuluk, güreş olarak bilinmektedir. Özellikle cirit ve güreş profesyonel olarak günümüzde de oldukça başarılı bir şekilde sürdürülmektedir. Ata sporu deyince akla ilk gelen güreş, ulusal ve uluslararası müsabakalarda önemli başarılar kazandığımız bir spor dalı olmuştur. Milli kültürümüzde beşeri faaliyetler olarak sosyal organizasyonlar arasında spor faaliyetleri de bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Hilal dedi ki:

  elinize sağlık 100 aldım, Milli Kültürümüze Ait Sporlarımız Nelerdir? ödevimde işimi gördü, bu arada ben Edirne zekilik yarışmasına birinci geldim ciddiyim, tembellere kapak olsun.

 2. Tülin dedi ki:

  güzel yazıya güzel derim, çünkü Milli Kültürümüze Ait Sporlarımız Nelerdir? mükemmel ötesi olmuş, Ben Erzurum il birinciyisim, okulda da en güzel kızım, kıskananlar çatlasın!

 3. İzel dedi ki:

  selamun aleyküm bu site vallaha billaha mükemmel, sayenizde 100 aldım Milli Kültürümüze Ait Sporlarımız Nelerdir? Ödevimi yazdım bitirdim, on numara beş yıldız oldu. bu yazıyı hazırlayanlara teşekkürler, yakışıklı erkeklere selamlar :)

 4. Yonca dedi ki:

  sadece ve kısa yazılmış, Milli Kültürümüze Ait Sporlarımız Nelerdir? süper beğendim, ödevim hemencecik bitti, tabi çalışkan olmam ayrı bir konu.

 5. Damla dedi ki:

  Selam bu ödev vallaha hoşuma gitti, ödevim için kopyaladım, benim adım Damla, ben Milli Kültürümüze Ait Sporlarımız Nelerdir? yazısına 10 puan veriyorum çünkü hoca 100 verdi. :)

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781