Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Kaybetme Hakkında Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ağustos 2022

Kaybetme Hakkında Kompozisyon

Bu sayfamızda size kaybetme hakkında kompozisyon hakkında bir örnek sunacağız.

Her insan hayatı boyunca birtakım nesneler, kişiler ve varlıklar ve fikirlere değer verir. Kişi neye değer verirse o şey kendisini için çok önemli bir hal alır ve bu durumda insan değer verdiği şekilleri kaybetme korkusu içine girer. Ancak bazı güzellilere sahip olabilmek her ne kadar olağansa bu güzellikleri kaybetmenin de o kadar olağan olduğunu asla unutmamak gerekmektedir.

İnsan hayatta zaman zaman kayıplar ile karşı karşıya kalabilir. Elbette ki sevdiğimiz ir şeyi kaybetmek bizler için çok üzücüdür. Ama kazanmak kadar kaybetmek de hayatın bir gerçeğidir. Bu durumda hayatta her zaman kazanılmayacağını bilerek yaşamakta fayda vardır. İnsan kayıplara hazırlıklı olur ve durumu olağan karşılarsa kaybettiği şeyler için hem daha az üzülecek hem de da sağlıklı bir ruh haline sahip olacaktır.

Kaybetmek dünyanın sonu değildir. Kaybettiğimiz şeyleri yeniden elde edebilmek de mümkündür. Bu nedenle kayıplara uğradığımız zamanlarda eğer kaybedilen şey yerine getirilebilecek bir özelliğe sahipse yapılacak olan en güzel davranış onu yeniden elde etmeye çalışmaktır.

Kaybetme Konulu Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781