Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Ağustos 2021

İklim Koşullarının Ulaşım Üzerine Olan Etkisine Örnek Veriniz.

Aşağıda iklim koşullarının ulaşım üzerine olan etkisine örnek veriniz kısaca olarak ele alacağız.

İklim, hava koşulları ve hava durumu olarak günlük zaman içinde gerçekleşmektedir. İklim koşullarının insan hayatında önemli bir etkisi bulunmaktadır. İklim koşullarının ulaşım üzerinde de etkisi bulunmaktadır. İklim koşulları ulaşım üzerinde engellerin oluşmasına da neden olabilir.

İklimin karasal olarak gerçekleşmesi, olumsuz hava koşulları nedeniyle kara, deniz ve hava ulaşımını da olumsuz etkilemektedir. Karasal iklim, kışları soğuk ve kar yağışlı olduğundan fırtınaların yaşanması anlamına gelmektedir. Sıcak ve ılıman iklimlerde kara yolları ve hava yolu ulaşımı daha güvenli olarak yapılmaktadır. Ulaşım insanların en temel haklarından ve ihtiyaçlarından olduğu için çok önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Yeliz dedi ki:

  sadece ve kısa yazılmış, İklim Koşullarının Ulaşım Üzerine Olan Etkisine Örnek Veriniz. süper beğendim, ödevim hemencecik bitti, tabi çalışkan olmam ayrı bir konu.

 2. Çağıl dedi ki:

  güzel yazıya güzel derim, çünkü İklim Koşullarının Ulaşım Üzerine Olan Etkisine Örnek Veriniz. mükemmel ötesi olmuş, Ben Giresun il birinciyisim, okulda da en güzel kızım, kıskananlar çatlasın!

 3. Öykü dedi ki:

  güzel yazıya güzel derim, çünkü İklim Koşullarının Ulaşım Üzerine Olan Etkisine Örnek Veriniz. mükemmel ötesi olmuş, Ben Bilecik il birinciyisim, okulda da en güzel kızım, kıskananlar çatlasın!

 4. Gamze dedi ki:

  öğretmenimiz çok beğendi, İklim Koşullarının Ulaşım Üzerine Olan Etkisine Örnek Veriniz. süper yazılmış, artı olarak belirteyim kıskanmayın ama sınıfın en çalışkan kızıyım ben.

 5. Nihal dedi ki:

  güzel yazıya güzel derim, çünkü İklim Koşullarının Ulaşım Üzerine Olan Etkisine Örnek Veriniz. mükemmel ötesi olmuş, Ben Adana il birinciyisim, okulda da en güzel kızım, kıskananlar çatlasın!

Yorum Yaz