Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Ocak 2022

Hayalimdeki Ev İle İlgili Yazı

Bu yazımızda hayalimdeki ev ile ilgili yazı kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Hayalimde bahçeli ve en az iki katlı bir ev var. Bahçesinde rengarenk çiçekler yetiştirebileceğim bir ev olsun istiyorum. Bahçenin etrafında büyük çam ağaçları evi gölgelesin. Bahçe duvarları kırmızı taşlardan olsun. Bahçe kapısı büyük ve küçük iki kapıdan oluşsun.

Bahçede havuz olsun, havuzda ördekler ya da kazlar olsun. Bahçe zemininde çimen olsun. Fakat evle bahçe kapısı arasında parke taşlar döşeli olsun. Bahçede özel çiçekler bulunsun. Limon ve portakal ağaçları olsun isterim.

Hayalimdeki evse, bu bahçeye sahip olmakla birlikte, iki katlı olsun. Giriş katı büyük bir kapıyla bahçeye açılsın. Camları yere kadar olsun. Bahçe kapısı evden rahatlıkla görülsün. Evin giriş katında bir misafir salonu ve misafir yatak odası bulunsun. Ayrıca mutfak ve birer tane de tuvalet ve banyo bu katta olsun.

Bütün odalar yüksek tavanlı olsun. Geniş bir ev olsun isterim. Ruhumun ve bedenimin dinlenebileceği güzellikte olsun. Üst katında bir yatak odası ve çalışma odasıyla birlikte kütüphane alanı olsun. Uykum gelene kadar çalışmak, kitap okumak isterim.

Yatak odasında ebeveyn banyosu bulunsun. Yatak odası geniş olsun ve bir tane balkonu olsun isterim. Balkon bahçeye baksın. Böylece balkonda kitap okurken doğa havasından yaralanabileyim. Ayrıca ev denize yakın olursa fena olmaz. Yeşil ve mavi yanyana ve üst üste çok güzel olur.

Hayalimdeki Ev İle İlgili Yazı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz