Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Mayıs 2022

Güvenilir Kimse Nedir?

Aşağıda güvenilir kimse nedir kısaca olarak ele alacağız.

Güvenmek, canlıların en doğal ihtiyaçlarından biridir. İnsanların hayatını anlamlandıran en önemli duygu ve düşüncelerinden biri de güvenmektir. Güvenilir olmak, doğru ve dürüst olmakla mümkündür. Bu da güzel ahlak sahibi olmakla ilgilidir. Güzel ahlak sahibi olmak insanlık için çok değerlidir. Kişilerin kendini tanıması ve adil bir hayat yaşaması güvenilir olmakla mümkündür.

Güvenilir kimse emin olan kimse anlamına gelmektedir. Emin olmak, elinden ve dilinden zarar gelemeyecek kişi olduğuna inanmak demektir. Güvenilir olmak, doğru, güzel ve iyi bir toplumun oluşması anlamına gelmektedir. Güvenilir insanlar güvenilir toplum oluşturulmasında temel oluştururlar. Güvenilir olmak dürüst olmak anlamına gelir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Öykü dedi ki:

  Selamın aleyküm okul siteniz yeminle dikkat çekici, hemen yazıyorum, benim adım Öykü, ben Güvenilir Kimse Nedir? yazısına 10 puan veriyorum çünkü hoca 100 verdi. :)

 2. nehir dedi ki:

  kısa sade beğendim, Güvenilir Kimse Nedir? ödevim vardı, Sinop okul birincisi olarak beğendim. :)

 3. merve özkaynak dedi ki:

  gerçekten özenle hazırlanmış kankiler, Güvenilir Kimse Nedir? hemen yazdım, Erzurum okulları arasından birinciyim, bu arada kıskanmayın.

 4. derya dedi ki:

  harika, Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, ellerinize sağlık Güvenilir Kimse Nedir? ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

Yorum Yaz