Deliverer İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Deliverer İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Deliverer Nedir?

Deliverer, İngilizce bir kelimedir ve Türkçe karşılığı “teslimatçı” veya “kurye” olarak çevrilebilir. Genellikle bir şirket veya restoran gibi bir işletmede çalışan ve ürün veya siparişleri müşterilere teslim eden kişiler için kullanılır.

Örnek Cümleler:

 1. The deliverer just dropped off your package at the front door. (Teslimatçı, paketinizi sadece ön kapının önüne bıraktı.)
 2. I need to hire a deliverer for my restaurant. (Restoranım için bir kurye tutmam gerekiyor.)
 3. The deliverer was running late due to heavy traffic. (Trafik yoğunluğu nedeniyle teslimatçı geç kaldı.)
 4. Our company uses a reliable deliverer for all our shipments. (Şirketimiz, tüm gönderilerimiz için güvenilir bir kurye kullanır.)
 5. The food deliverer was wearing a uniform with the restaurant’s logo. (Yemek teslimatçısı, restoranın logosuyla bir üniforma giyiyordu.)
 6. I ordered a book online and it was delivered by a friendly deliverer. (Çevrimiçi olarak bir kitap sipariş ettim ve arkadaş canlısı bir teslimatçı tarafından teslim edildi.)
 7. The deliverer left a note on the door saying the package had been delivered to a neighbor. (Teslimatçı, paketin bir komşuya teslim edildiğini belirten bir not bıraktı.)
 8. The restaurant deliverer was very fast and efficient. (Restoranın kuryesi çok hızlı ve verimliydi.)
 9. The deliverer had trouble finding our house because it was tucked away in a secluded area. (Eviniz, ıssız bir bölgede bulunduğu için teslimatçı eve ulaşmakta zorluk yaşadı.)
 10. The package was delivered by a bike-riding deliver

er instead of a traditional delivery truck. (Paket, geleneksel bir teslimat kamyonu yerine bisiklet kullanan bir teslimatçı tarafından teslim edildi.)
11. I always tip the deliverer when they bring my food. (Yemeğimi getiren teslimatçıya her zaman bahşiş veririm.)

 1. The online store uses a third-party deliverer to handle all their shipments. (Çevrimiçi mağaza, tüm gönderilerini yönetmek için üçüncü taraf bir kurye kullanıyor.)
 2. The deliverer called to let me know they were outside with my order. (Teslimatçı, siparişimle dışarıda olduklarını bildirmek için aradı.)
 3. The pizza deliverer arrived just as the party was starting. (Pizza teslimatçısı, parti başlamak üzereyken geldi.)
 4. The deliverer dropped off the package and quickly left. (Teslimatçı, paketi bıraktı ve hızlıca ayrıldı.)
 5. The deliverer apologized for the delay and explained that there had been an accident on the road. (Teslimatçı, gecikme için özür diledi ve yolda bir kaza olduğunu açıkladı.)
 6. The deliverer was very polite and professional when delivering the package. (Paketi teslim ederken teslimatçı çok kibar ve profesyonel davrandı.)
 7. The restaurant sent a deliverer to pick up the catering order for the event. (Restoran, etkinlik için yemek siparişi almak için bir kurye gönderdi.)
 8. The company uses a GPS tracking system to monitor the deliverer‘s location during shipments. (Şirket, gönderiler sırasında kuryenin konumunu izlemek için bir GPS izleme sistemi kullanıyor.)
 9. The deliverer was able to navigate the complex building layout to find the correct office. (Doğru ofisi bulmak için karmaşık bina düzenine uyum sağlayabilen kurye.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.