Cubicle İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Cubicle İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Cubicle Nedir?

Cubicle, genellikle ofislerde kullanılan bölme duvarlarıyla ayrılan küçük çalışma alanlarına verilen isimdir.

Örnek Cümleler:

 1. I spend most of my day in my cubicle at work. (Çalıştığım yerde günümün çoğunu kabinimde geçiriyorum.)
 2. The cubicle walls are too thin, I can hear everything my neighbor says. (Kabin duvarları çok ince, komşumun söylediği her şeyi duyabiliyorum.)
 3. Jane decorated her cubicle with photos of her family and friends. (Jane kabinini ailesi ve arkadaşlarının fotoğraflarıyla süsledi.)
 4. The company is planning to renovate the cubicles to create a more open office space. (Şirket, daha açık bir ofis alanı oluşturmak için kabinleri yenilemeyi planlıyor.)
 5. My cubicle is right next to the printer, so it gets noisy sometimes. (Kabinim yazıcıya hemen yanında olduğu için bazen gürültülü oluyor.)
 6. Jack always keeps his cubicle neat and organized. (Jack her zaman kabinini düzenli ve düzenli tutar.)
 7. The cubicles are designed to provide some privacy for employees. (Kabinler, çalışanlar için biraz gizlilik sağlamak için tasarlanmıştır.)
 8. I have a plant on my desk in my cubicle to brighten up the space. (Kabinimdeki masamda, alanı aydınlatmak için bir bitki var.)
 9. The cubicles are separated by tall walls, so it can be difficult to communicate with coworkers. (Kabinler yüksek duvarlarla ayrıldığından, meslektaşlarla iletişim kurmak zor olabilir.)
 10. The company is planning to install new cubicles with adjustable heights to improve ergonomics. (Şirket, ergonomiyi iyileştirmek için ayarlanabilir yükseklikli yeni kabinler kurmayı planlıyor.)
 11. I always wear headphones in my cubicle to block out distractions. (Kabinimde dikkat dağıtıcıları engellemek için her zaman kulaklık takarım.)
 12. The cubicles have lockable doors, so employees can store their belongings safely. (Kabinlerin kilitlenebilir kapıları vardır, böylece çalışanlar eşyalarını güvenli bir şekilde saklayabilirler.)
 13. The cubicle walls are made of sound-absorbing materials to reduce noise. (Kabin duvarları gürültüyü azaltmak için ses emici malzemelerden yapılmıştır.)
 14. The company allows employees to personalize their cubicles within certain guidelines. (Şirket, belirli kurallar dahilinde çalışanların kabinlerini kişiselleştirmelerine izin verir.)
 15. The cubicles are arranged in a way that maximizes natural light. (Kabinler, doğal ışığı maksimize etmek için bir şekilde düzenlenmiştir.)
 16. My cubicle is located near the kitchen, so I can grab a snack easily. (K

abinim mutfak yakınında olduğu için atıştırmalık almak kolay.)
17. The cubicles have adjustable shelves to accommodate different storage needs. (Kabinlerde, farklı depolama ihtiyaçlarına uygun ayarlanabilir raflar bulunur.)

 1. The company is planning to add more plants to the cubicles to improve air quality. (Şirket, hava kalitesini iyileştirmek için kabinlere daha fazla bitki eklemeyi planlıyor.)
 2. My cubicle is next to the window, so I get a nice view of the city. (Kabinim pencerenin yanında olduğu için şehrin güzel bir manzarasını görüyorum.)
 3. The company is considering removing the cubicles altogether and adopting an open floor plan. (Şirket, kabinleri tamamen kaldırmayı ve açık bir yerleşim planı benimsemeyi düşünüyor.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.