Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Aralık 2021

Zello Telsiz Programı Nasıl Kullanılır

Zello telsiz programı ücretsiz indir, Zello telsiz programı nasıl kullanılır resimli anlatım

Zello firması son zamanlarda neredeyse her evde mutlaka bulunan akıllı telefonlar için ücretsiz bir telsiz uygulaması başlattı.

Oldukça kullanışlı ve işe yarar olarak gördüğümüz bu uygulama eminiz ki herkes tarafından çok beğenilecek ve yaygın olarak kullanılacak.

Tamamen ücretsiz olan ve kullanımı hiçbir zorluk içermeyen uygulama “Zello” adını taşıyor. Uygulamanın kullanılabilmesi için internet bağlantınızın olması yeterli. Paket veri kullanıyorsanız ve kotanızın bitmesinden çekiniyorsanız hiç endişe etmenize gerek yok. Çünkü Zello kotanızdan neredeyse hiç harcamıyor.

Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza hemen indirmek. Bu işlemin ardından kısa sürede kayıt yaptıktan sonra  Zello’yu hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamadaki kişiler bölümüne arkadaşlarınız ve konuşmak istediğiniz kişileri ekleyebiliyorsunuz. ekleme işleminin ardından şu ekranla karşılaşıyorsunuz.

zello

Ortada bulunan mikrofona parmağınızla basılı tuttuğunuzda konuşma başlıyor, parmağınızı üzerinden çektiğinizde ise konuşma sonlanıyor. Sizin telefonunuzda program kapalı iken bir arkadaşınız sizinle konuşmak isterse ekranınızda uyarı görüntüsü beliriyor.

Uygulama Apple Store ve Google Market’ten ücretsiz olarak indirilebilir.

Zello Ücretsiz Telsiz Uygulaması Programı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ismail dedi ki:

    Cokguzelbirpirogram

Yorum Yaz