GTA 5 Ne Zaman Çıkacak

GTA 5 çıkış tarihi Türkiye 2013, GTA 5 ne zaman çıkacak resmi tarih

GTA 5 17 Eylül’de Çıkıyor

Dünyada miyonlarca hayranı bulunan  GTA’nın yeni versiyonu olan GTA 5‘in çıkacağı haberleri oyunun bağımlıları tarafından sevinçle karşılandı. Tabi şimdi zihinleri en çok meşgul eden soru ise GTA 5 ne zaman çıkacak oldu.

Dünyada kısa zamanda geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve gençler arasında adeta bağımlık yaratan sayılı oyunlardan biri  olan Grand Theft Auto yani GTA  ünlü oyun yapımcısı Rockstar Games tarafından oyunseverlerin beğenisine sunulmuştur.

GTA V 17 Eylül 2013 tarihinden İtibaren Çıkacak. GTA 5 Resmi Çıkış Tarihi Belli Oldu !

gta 5

 

Oyun, dünya listelerinde satış rekorları kırmaktadır. Aradan belli bir zaman geçtikten sonra oyunun yeni bir sürümünü piyasaya süren GTA yapımcılarının ortaya koydukları bu muhteşem oyun insanların günlük hayatta yaşadıklarından esinlenmekte ve böylece milyonlarca hayranı tarafından takip edilmektedir. Grand Theft Auto sıralamasının yeni çıkan ve serinin en heyecanlı oyunlarından biri olmaya aday  GTA 5 gelişmiş teknolojiler kullanılarak tasarlanmış efektleri ve canlandırmalarıyla dünya oyun sıralamalarının en başlarına adını yazdırmayı başarmış ve bu yerinde başarısını tüm dünyadaki satış listelerinde ilk sıraya oturarak kanıtlamıştır.

GTA 5 ‘te seriye özel efektler ve sıradan hayatımızda karşımıza çıkan araçlar ile seyahat edebiliyor olmak kendimizi hayatın içinde gibi hissetmemizi sağlıyor . GTA 5 oyununun en ilgi çekici ve vazgeçilmez kılan özelliklerinden biri oyunda yön verdiğimiz kahramanın dış görünüşü ve yaptığı muhteşem hareketlerin yanı sıra normal insan davranışlarını ortaya koymasıdır. Bu fark sağlayan yenilikleri ile hayranlarının  vazgeçilmezi olan  GTA 5 yeni araba modelleriyle de arabaseverlerin vazgeçilmezlerinden  biri olmuştur. Oyunda  giriş menüleri ve menüler arası geçişler çok rahat yapılabilmektedir.

17 Eylül 2013 Salı gününden itibaren oyunu her yerden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca oyun ile ilgili ayrıntılar bu tarihten sonra verilecektir.

GTA 5 Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

6 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.