Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Kasım 2020

Yağmur ile İlgili Hikaye Örneği

Aşağıda yağmur ile ilgili hikaye örneği kısaca olarak ele alacağız.

Her zamanki gibi sabah çok erken kalktım. Güzel bir duş aldım. Temiz kıyafetler giyip, güzel kokular süründüm. Aymada kendime baktım ve saçlarımı taradım. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Yatak odamın bahçeye açılan balkon katında bulunması beni mutlu ediyordu.

Balkon kapısını açtım ve rüzgarın içeri girişine şahit oldum. Havayı içime çektim. Balkona adım attım. Etrafı izledim. Ağaçlara dikkatlice baktım. Birkaç ağaçta birkaç baykuş gördüm. Şaşırdım ve sevindim. Hava kapalıydı ama yine de güzeldi. Kapalı hava yağmurun habercisiydi.

Birden yağmur yağmaya başladı. Yağmur çişeliyordu. Hissediyordum, hızlanacaktı. Derken yağmur hızlandı. Çimenler su dolmaya başladım. Birikintilerde ağaç yansımalarını görüyordum. Toprak kokusu etrafı sarıyordu. İşte benim evim ve benim dünyam dedim. Şükrettim. Yağmurun sesi, toprağın kokusu benim için iyi bir günün başlangıcı anlamına geliyordu.

Genelde yağmurdan korunmazdım. Şemsiye kullanmayı sevmiyordum. Dışarı çıktım ve özenle giyindiğim kıyafetlerimle ve özenle taradığım saçlarımla ne olursa olsun yağmuru hissetmeye çalıştım. Dakikalarca yağmurun altında bekledim. Islandım ama güzeldi. Yağmur ıslaklığını bile seviyordum.

Beni duygusal yapan yağmur, geçmişime yolculuk etmem için göklerde açılan bir kapı gibiydi. Ne zaman yağmur yağsa bana bir şeyler oluyor, gençlik yıllarıma gidiyordum. Bu nedenle yağmuru seviyordum sanırım o da beni seviyordu.

Yağmur ile İlgili Hikaye Örneği Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Hakan dedi ki:

  Kızımın adınıda yagmur u sevdigim için koydumm

 2. Şirin dedi ki:

  Hikaye güzel olmuş

 3. Susi dedi ki:

  Çok teşekkür ederim 👏💦

 4. Süper dedi ki:

  Yağmuru severim fakat ıslanmadan hoşlanmam bu arada senin hikaye süper olmuş ellerine sağlık

 5. Anonim dedi ki:

  çok güzel elerinize saglık

 6. Anonim dedi ki:

  Bende yağmur u severim.Ama ıslanması sevmem.

 7. oya dedi ki:

  Yağmuru çok seven ben yağmurlu havalarda dışarıda yürümeyi yağmur sesini, yağmuru izlemeyi kahve içmeyi çok severim. Hah bir de yağmurla ilgili hikayelere de bayılırım.

Yorum Yaz