Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Temmuz 2021

Sınıf Sıra Arkadaşına Mektup Örnekleri

Bu yazımızda sınıf sıra arkadaşına mektup örnekleri kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Sevgili Arkadaşım …,

Öğretmenin sınıfta oturma düzeni yaptığı günden beridir, benimle olan sohbetin, muhabbetin ve samimiyetin itiraf etmeliyim ki, beni her geçen gün şaşırtacak derecede arttı. Hayatta böyle güzel insanların olmasına çok seviniyorum.

Okula severek gelmemi, sınıfa mutlulukla girmemi sağlayan en büyük nedenlerimden birisin. Her geçen gün paylaşmayı, yardımlaşmayı, dayanışmayı bana yeniden öğretiyorsun. Aynı yaşta olmamıza rağmen senden öğreneceğim çok şeyin olması ne kadar güzel…

Anneme, iyi ki bu okulda okuduğumu, iyi ki taşınıp buralara kadar geldiğimizi söyledim. Neden diye sorduğunda, belki cevabı o da biliyordu ama mutlulukla senin adını söyledim. İyi ki varsın ve iyi ki benimlesin.

Her geçen gün derslerimizin zorlaştığı, konuların ağırlaştı, sınav stresinin yoğunlaştığı ve sınavın yaklaştığı hengamede bana olan desteğin, azmin, başarıların ve çalışkanlığın beni imrendiriyor. Hayatta her şeyin gönlünce olmasını diliyorum.

Sürekli olarak senin için dua ediyor ve hayırlısını istiyorum. Senden ayrılmayı hiç istemiyorum. Okul sıralarının bizi buluşturması, hayat yollarında da devam edecektir. Okul arkadaşı olmak, sıra arkadaşı olmak, hayatı birlikte paylaşarak yaşamaktır.

Senden öğrendiğim arkadaşlık ilişkilerini, çevremde yaymaya çalışıyorum. Ailene de gıpta ile bakarken, seninle geçirdiğim her anın dolu dolu olması beni daha da umutlandırıyor.

Seni çok seviyorum, her anımız mutlu olsun istiyorum. Dertlerle birlikte mücadele edelim, üzüntülerimizi paylaşarak azaltalım, sevinçlerimizi paylaşarak çoğaltalım istiyorum. İyi ki varsın, canım arkadaşım.

Sınıf Sıra Arkadaşına Mektup Örnekleri Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Bahar dedi ki:

  Çoooooook güzel olmuş kimyazdıysa öğretmen olabilir

 2. Yıldız dedi ki:

  Ahmet ağzını topla
  Ayrıca çok güzel olmuş teşekkür ederim .

 3. Nazlı Yıldırım dedi ki:

  benim en sevdiğin arkadaşıma bu mektup yakışmaz

  1. Anonim dedi ki:

   Bencede yakışmaz hic güzel diyil 😔😔😔😈😈

   1. Yıldız dedi ki:

    Aynen ama yinede iyi

 4. Ahmet dedi ki:

  Çok güzel bir mektum ama uzun beğendim tavsiye ederim?????? tamam mı abisi bok sıç salak öküz lan mal ha ha ha????????????????????????☺????????????

 5. Hacer nur dedi ki:

  Çok güzel vallahi elerine sagilik diyerim boylesini hayatimda okumamis olabilirim hee

  1. Aise dedi ki:

   Çok güzel olmuş bayıldım

   1. Beyza Ergin dedi ki:

    Aynen çok güzel ama uzun olmuş 💗💗

 6. Dolunay dedi ki:

  Elinize sağlık sınıf arkadaşıma mektup yazdım kısa ve çok güzel olmuş, öğretmen beğendi, sınıfın en çalışkanı ve güzeli benim bu arada :)

  1. Anonim dedi ki:

   Bence uzun değil

 7. tuba dedi ki:

  Bu sene mezun olduğumuz ve arkadaşlarımızdan ayrıldığımız için öğretmenimiz sıra arkadaşımıza bir mektup yazmamızı istedi. Bende internette biraz araştırdım ve yazınızı buldum. Çok beğendiğim için bu mektubu yazdım.

  1. Emre dedi ki:

   Ayrılık zor muydu?

Yorum Yaz