SBS Sonuçları 2013

SBS Sonuçları Bugün Açıklanabilir

Ve artık 2014 LGS sonuçlarının açıklanmasına sadece saatler kaldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmi sınav takvimine göre 12 Temmuz’da açıklanacağı belirtilen 2014 LGS sınav sonuçlarının daha erken açıklanması gündemde.

Geçen Yıl 1 Gün Erken Açıklanmıştı

Geçtiğimiz yapılan SBS’nin sonuçları hatırlanacağı üzere belirtilen günden 1 gün erken açıklanmıştı. MEB’in amacı belirli bir saati vererek yoğunluk oluşmasının önüne geçmek. İşte bu noktadan baktığımızda 2014 LGS sonuçlarının 11 Temmuz Perşembe akşamı açıklanmasını bekliyoruz. MEB’ten bu yönde resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bizler sınav sonuçlarının hazır olduğunu ve her an açıklanmasını bekliyoruz. 2014 LGS Sınav sonuçları açıklandığında bu sayfada olacak.

2014 LGS Sonuçları ile İlgili Olarak Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

23 yorum

  1. Arkadaşlar artık ne yapacağımızı bilmiyoruz elimizden bir şey de gelmez artık hayırlısını dileyeceğiz istediğim okula gidip orada mutlu olmayacaksam 4 sene ağlayacağıma şimdi 2-3gün ağlar başka okulda belki mutlu olurum bilemeyiz ben böyle konuşuyorum da büyük de konuşmak istemiyorum belki gerçekten çok üzüleceğim Neyse anlatmak istediğim HAYIRLISI Artık Allah yardımcımız olsun

  2. kendini bir şey zanneden yeliz eziği kızım sen hangi devirde kaldın 90 diye puan mı var haa eğer 90 net yaptıysan oda senin abarttığın gibi bi puan değil sen sbs ye çalışcağına biraz da insan olmaya çalışsaydın keşke çünkü bizde çalışkan olmak bişey değiştirmez insan olmayı beceremedikten sonra buda sana kapak olsun…

  3. bence herkesin allah gönlüne göre versin inşallah herkesin istedigi yerlere gider….. bu arada kendinizi ve arkadaşlarınızı rencide edecek sözler kullanmayın ..

  4. Bugün açıklanacak ve ben en az 90 alacağım. fen lisesi garanti :), Çalıştım ve hakkettim, çalışmayanlara kapak olsun, ezik tembeller. Benim gibi çalışanları tebrik ediyorum, hadi sbs sonuçları açıklansın artık, daha bi sürü kişiyi çatlatacağım !!!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.