Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Mayıs 2022

Paça Islanmadan Balık Tutulmaz Kompozisyon

Aşağıda paça ıslanmadan balık tutulmaz kompozisyon kısaca olarak ele alacağız.

İnsanlar hayatında bazı planlar yaparlar. Bu planlara ulaşmak için de kendilerine hedef koyarlar. Bu hedefe ulaşmak için de birçok zorluklarla karşılaşıp üstesinden gelmeye çalışırlar. Bazı zorlukları aşmak için bedel ödemek gerekir. bazı bedelleri ödemek için de fedakarlıklar yapmak gerekir.

Paça ıslanmadan balık tutulmaz. Bazı isteklerimizi gerçekleştirmek için bazı zorluklara katlanmak zorundayız. Hedeflerimize ulaşmak için fedakarlıklar yapmalıyız. Bir meslek sahibi olmak isteyen biri çok çalışmak zorundadır. Derslerinin hepsini geçmek için uğraşan biri sürekli ders çalışmak zorundadır. Bir kütüphane kurmak isteyen biri kitaplara para vermek zorundadır.

Devlet memuru olmak isteyen kişi sınavlara hazırlanmak zorundadır. İyi bir eğitim almak isteyen biri planlı hareket ederek maddi ve manevi bir şekilde hareket etmelidir. Bazı isteklerimizi gerçekleştirmek için bedel öderiz. Bedel ödemek hayatın bir gerçeğidir. Bu gerçekle yaşamalıyız. Eğer bir şeyi gerçekleştirmek isteyen biri o şeyin götürülerini de hesap etmeli ve o zararları göze almalıdır.

Eğer iyi bir okulda okumak istiyorsak ağır kurallarına katlanmamız gerekir. Eğer iyi bir eğitim almak istiyorsak çok çalışmayı göze almalıyız. Ticari bir faaliyet yapacaksak zarar etmeyi ya da iflas bile etmeyi göze almalıyız. Bu nedenle paça ıslanmada balık tutulmaz diyenler nasihat etmişlerdir.

Paça Islanmadan Balık Tutulmaz Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. merve dedi ki:

    çok kısa maşallah

  2. semahat dedi ki:

    Türkçe ödevim için çok iyi oldu, paça ıslanmadan balık tutulmaz ile ilgili kompozisyon giriş gelişme sonuç bölümleri olması harika ya, ben beğendim beğenmeyenler dilencilik yapsın ha ha :)

Yorum Yaz