Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2022

“Erdemli Gençlik Şuurlu Gelecek” Sözüyle İlgili Kompozisyon

Aşağıda “Erdemli Gençlik Şuurlu Gelecek” sözüyle ilgili kompozisyon kısaca olarak ele alacağız.

Bir ülkenin geleceği ancak gençlik ile güven altına alınmaktadır. Devletler bu nedenle geleceğe yatırım yapmak için gençliğe yatırım yapmaktadırlar. Gençlik çalışmaları her zaman nesillerin kurtarıcı projesi olarak yapılmaktadır. Gençlik çalışmaları bir teminat çalışmasıdır.

Erdemli gençlik, şuurlu bir gelecek ülkelerin gençlik sahasında yapmakta olduğu çalışmalardır. Bir ülkenin gençliği erdemli bir şekilde hareket ederek geçmişle olan bağlarını kuvvetlendirip, gelenek, görenek, örf ve adet kavramlarına sahip çıkarak şuurlu bir gelecek inşa etmektedir.

Erdemli hareket etmek milli ve manevi  değerlere sahip olarak geleceğe sahip çıkmak anlamına gelmektedir. Erdemli nesillerin yetişmesi geleceğe bir yatırımdır. Ne olduğunu, ne yaptığını ve ne yapmak istediğini bilen gençler, geleceğe daha şuurlu adımlarla ilerlemektedir.

Erdemli bir gençlik geçmişinin farkında olan ve geleceğe emin adımlarla yürüyen bir gençliktir. Geleceğe emin adımlarla yürümek ancak geçmişe sahip çıkmak ve bilim, akıl, eğitim ve öğretime destek vermekle mümkün olmaktadır.

Erdemli gençlik şuurlu gelecek ile nesillerin emniyeti, vatanın emniyeti, insanların selameti ancak bu ilke sayesinde yerini bulmaktadır. Erdemli bir geçlik ile hareket etmek şuurlu bir şekilde hareket etmek anlamına gelmektedir. Şuurlu bir gençliğe sahip olmak şuurlu bir geleceğe sahip olmak, askeri, siyasi, iktisadi olarak kalkınmış olmak ve bir güç tahakkümü oluşturmak anlamına gelmektedir.

“Erdemli Gençlik Şuurlu Gelecek” Sözüyle İlgili Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz