Okullar ne zaman açılacak Şubat 2014

Okullar 16 Eylül 2013 tarihinde açılmıştı. Öğrenciler ve öğretmenler tatilin keyfini çıkaradursunlar bizler okullar 2. dönem  ne zaman açılıyor bu konu hakkında bilgi verelim. Okullarda yeni eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor ? Yarıyıl 1. dönem tatili ne zaman bitiyor, hemen bilgi verelim.

derscococuklar

Okullarda yeni eğitim öğretim yılı 16 Eylül 2013 Pazartesi günü başladı. 14 Haziran’da başlayan yaz tatilinin ardından öğrenciler ve öğretmenler 16 Eylül Pazartesi günü ders başı yaptılar. Öğrenciler bu aralarda dahi e okul veli bilgilendirme sistemine girip çıkıyorlar. Bu demek ki, öğrenciler okulu ve arkadaşlarını bir hayli özlemiş. Kimi öğrenciler ise, tatilin bitiyor olmasından dertli; onlara göre tatil çok kısa geldi. Sonuç olarak, 2. dönem okullar 10 Şubat 2014 Pazartesi günü okulun yolu tutulacak ve sınavlar açısından daha yoğun geçmesi beklenen 2. dönem okul başlayacak.

2. dönem okullar ne zaman açılıyor 2018 2019, yarıyıl  tatili ne zaman bitecek Eylül 2013, okullar ne zaman açılacak

derszamani.net

Okulların Açılış Tarihi İle İlgili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

22 yorum

  1. selin hanım sizde öğretmensiniz galiba öğretmenleri bu kadar koruduğunuza göre. öğretmenler sınıf içinde belli bir disiplini sağlamak zorunda. ve ayrıca tırnak içinde söylüyorum öğrencilere doğru düzgün ders anlatmak zorunda. sonra öğretmenlerin sorumsuzlukları yüzünden öğrenciler aileleriyle evinde didişip duruyor. eğer öğretmenler görevlerini en iyi şekilde yaparsa her öğrenci başarıya ulaşır. ve karne günlerinde evine mutlu döner. ayrıca öğretmenler aldıkları paranın hakkını vermeli.

  2. okul bence çok gerekli ama tabi değerini bilene ama okul öğrencilere sevdirmek içinde öğretmenlerin birtakım çaba sarfetmesi gerekli tabikide.öğretmenler bu çabayı sarfettikten sonra öğrencilerin birtakım sorumluluklarını yani derslerini başarmaları gerekir.ama bu konuda her öğrenci başarılı olamaz yani bazı öğrencilerin kapasitesi çok yüksekken bazı öğrenciler onlara nazaran daha başarısızdır. yani okulu sevmek için başarılı olmak en kısa mutluluk yoludur.

    • ablacığım sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama cümlelerine bakılırsa çok büyük olduğunu söyleyemeyeceğim. Başarı çok güzeldir tabii ki öğrenciler başarının tadıyla bir şeyleri daha iyi yapmaya, okullarını daha çok sevmeye başlarlar. Nitekim öğretmenlerin bu konuda yapabilecekleri pek fazla bir şey yok. Tamamen her şey sistemin suçu. Yanlış tarafa bakıyorsun derim.

  3. okul kadar gereksiz bir şey yok arkadaş okul olsa ne olacak olmasa ne olacak üniversiteyi bitirsen bile bir şey olamıyorsun. bence çok gereksiz. ben 5 gün gidiyorum her nedense okuldan eve gelirken hiç bir şeye öğrenemeden geliyorum. acaba bu öğretmenlerin ders anlatmamasındanmı dolayı ben gerçekten mal bir insanmıyım.karnemede 7 tane zayıf geldi bakalım bu öğretmenlerle beraber bu dersleri nasıl kurtalacağım çok merak ediyorum.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.