Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Aralık 2021

Öğrencilerin En Heyecanlı Günü Yaklaşıyor

Öğrencilerin heyecan ve merakla beklediği dönem tatili yaklaşıyor. 2013 yılına girmemizle birlikte birinci yarı yıl tatili ve karne heyecanı öğrencileri iyice sarmaya başladı.İlkokul, Ortaokul ve Liselerde okuyan yaklaşık 17 Milyon öğrenci 25 Ocak 2013 Cuma günü karne sevincini yaşayacak.

Uzun ve yorucu bir dönemin bitmesine yaklaşık olarak 20 gün kaldı. Okullarda son yazılılar yapılıyor. Öğrenciler karne günü heyecanını yaşamak için sabırsızlanmaya başladı. En az öğrenciler kadar veliler de heyecanlı. Çocuklarının başarılı bir karne getirmesi ümidiyle ilk yarının son ermesini bekleyen veliler, çocuklarına son zamanlarda daha çok destek olmaya çalışıyorlar.

Öğrencilerle birlikte öğretmenler de benzer heyecan ve yoğunluğu yaşayacaklar. Son sınavlar ve karne notlarının teslim edilmesi derken öğretmenleri bu günler de yorucu bir iş temposu bekliyor. 25 Ocak Cuma günü yaklaşık 17 Milyon öğrenci ile 600 bin öğretmen toplamda 16 günlük yarı yıl tatiline ayrılacak. 11 Şubat Pazartesi günü ders başı yapacak olan öğretmen ve öğrencileri, ilk döneme göre sınavlar sebebiyle daha yoğun geçecek olan ikinci dönem karşılayacak.

Öğretmen ve öğrencilerimize şimdiden iyi tatiller dileriz …

ogrencilersinif2

derszamani.net

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz