Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

KYK Burs Sonuçları Sorgulama (15 Aralık 2013)

KYK Burs Sonuçları Bugün Açıklanıyor, KYK Burs Sorgulama Ekranı, Bu Sayfada

Nihayet Kyk burs ve kredi sonuçları bugün açıklanıyor. 2013 kyk burs sonuçları kyk burs sorgulama sistemi bugün saat 12:00’ye kadar açılmış olacak. 2018 2019 KYK Burs sonuçları öğren Tc Kimlik no ile öğrencilerin merakla beklediği kyk burs sonuçları ve kredileri burs sonuçları bugün açıklanacak. KYK Burs Sonuçları 2018 2019 sonunda 15 Aralık Pazar günü yani bugün saat 12:00’ye kadar KYK burs sonuçları öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki linkten KYK burs sorgulama ekranı açıp burs sonuçları sorgulama sistemine giriş yapabileceksiniz. Sitemiz derszamani.net’te burs sonuçları için takipte olabilirsiniz.

KYK’nın her yıl öğrencilere sağladığı burs ve kredi olanaklarından yararlanmak için bu yıl 600 binden fazla öğrenci başvuru yaptı. Eylül ayının sonunda biten başvurular aralık ayında olmamıza rağmen henüz sonuçlanmadı. Geçtiğimiz gün gençlik ve spor bakanı Suat Kılıç twitter hesabından burs ve kredi başvuru sonuçlarını bekleyen öğrencilere duyuru yaptı. Bakan Kılıç, sonuçların hafta sonunda başbakanın katılacağı toplantıda açıklanacağını duyurdu. KYK Burs Sonuçları öğren, Burs sonuçları 2018 2019

KYK Burs Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayın

(Henüz Açıklanmadı, sonuçlar bekleniyor…)

KYK Burs sonuçları bugün açıklandıktan sonra kyk’nın internet sitesinde karşınıza gelen sorgulama ekranından burs ve kredi başvuru sonucunuzu tc kimlik numaranızla sorgulayabilirsiniz. Geçen yıl kyk burs sonuçları daha erken bir tarihte açıklanmasına rağmen bu yıl çok geç açıklanmasının nedeni açıklanmadı. Fakat kyk burs ve kredi ödemelerinin ilki 7 Ocak 2014 tarihinden itibaren öğrencilerin banka hesaplarına yatırılmaya başlanacak. Bu yıl burs ve kredilere yüzde sekiz ile on arasında zam yapılması bekleniyor. Böylece öğrencilerin eline aylık 300 TL’den fazla para geçeceği düşünülüyor. KYK Burs sonuçları açıklanınca sitemizde gerekli duyuruyu yapacağız. Bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak resmi siteden KYK burs sonuçları sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

kyk-burs-kredi

KYK Burs Sonuçları ve KYK Burs Sorgulama Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sudenaz dedi ki:

    İlk burs ödemesi ne zaman acaba ya da kredi çıkarsa o ne zaman çok ihtiyacım var bu aralar iyice sıkıştık paraya :(

  2. Erhan dedi ki:

    arkadaşlar tam olarak saat kaçta açıklanacak bilgisi olan var mı, heyecandan ölebilirim :) linke her dakika tıklıyorum

Yorum Yaz