Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2021

2013 KYK Burs Sonuçları Açıklandı (Başbakan Açıkladı)

Başbakan’nın Talimatıyla KYK Burs Sonuçları Açıklandı !

KYK Burs Sonuçları bu yıl 661 bin 742 öğrenci KYK’dan burs ve kredi için başvurdu. Sonuçlar KYK’nın internet sitesinden açıklanacak. KYK Burs Sonuçları TC Kimlik no sorgulamasıyla sonuçlar öğrenilebilecek. Burs sonuçları öğren sistemi bugün saat 12:00’ye kadar açılacak, birçok öğrenci KYK Burs Sonuçları öğrenecek, burs sorgulama öğrenme için aşağıdaki linki takip edin.

KYK burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanacak, tarih yaklaştı. Binlerce öğrenci merak ediyor KYK burs sonuçları 2013 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak. KYK Burs sonucu öğrenmek burs sonuçları isteyen binlerce üniversite öğrencisine müjdeli haber birkaç gün içinde geliyor. KYK Burs sonuçları çok fazla gecikti. Geçen yıl bu tarihlerde çoktan açıklanmış olan burs sonuçları sorgula sistemi, ve kyk burs sorgulama bu yıl da 15 Aralık Pazar günü Saat 12:00’de açıklanmış olacak.

kyk burs sonuçları

Kyk Burs sonuçları Geçen yıl burs ve kredi kazanan öğrenciler taahhüt senetlerini kasımın son haftasıyla aralık ayının ilk haftaları arasında noterde tasdik ettirdikten sonra aralık ayının sonuna kadar KYK Genel Müdürlüğü veya diğer şehirlerdeki şube müdürlüklerine teslim etmişlerdi.

Bu yıl da aynı şekilde belirlenen tarihler arasında öğrenciler ilgili prosedürü yerine getirerek senetlerini ilgili yerlere teslim edecekler. Yurt veya KYK Bölge Müdürlüğü bulunmayan şehirlerden burs ve kredi alacak öğrenciler senetlerini Söğütözü Mah. 2176. Sok. No:25 Çankaya/Ankara adresineposta yoluyla ulaştırmaları gerekiyor.

KYK Burs Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayın

Evrak işlemlerini tamamlayan adayların ödemeleri 7 Ocak’tan itibaren Ziraat Bankası hesaplarına yatırılacak.

2013 KYK Burs sonuçları, Burs Sonuçları 2013 Hakkında Sorularınızı Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz