Kick İt Up A Notch İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Kick İt Up A Notch İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Kick It Up A Notch

Kick it up a notch kelimesi, bir şeyi daha da hareketli veya heyecan verici hale getirmek için bir ifadedir.

Örnek cümleler:

 1. Let’s kick it up a notch and add some music to the party. (Partiyi daha heyecanlı hale getirmek için müzik ekleyelim.)
 2. I’m going to kick it up a notch and start jogging every morning. (Her sabah koşmaya başlayarak bir adım daha atacağım.)
 3. The chef decided to kick it up a notch by adding some extra spice to the dish. (Aşçı, yemeğe biraz daha baharat ekleyerek bir adım daha atmaya karar verdi.)
 4. The team decided to kick it up a notch and practice for an extra hour each day. (Takım, her gün bir saat daha fazla çalışarak bir adım daha atmaya karar verdi.)
 5. Let’s kick it up a notch and try a more challenging hike this weekend. (Bu hafta sonu daha zorlu bir yürüyüş deneyelim.)
 6. I’m going to kick it up a notch and take a dance class to improve my moves. (Hareketlerimi geliştirmek için dans sınıfına katılacağım.)
 7. The company decided to kick it up a notch and invest in new technology. (Şirket, yeni teknolojilere yatırım yaparak bir adım daha atmaya karar verdi.)
 8. Let’s kick it up a notch and plan a surprise for our friend’s birthday. (Arkadaşımızın doğum günü için sürpriz planlayarak bir adım daha atalım.)
 9. The coach decided to kick it up a notch and schedule more intense practices. (Antrenör, daha yoğun antrenmanlar planlayarak bir adım daha atmaya karar verdi.)
 10. I’m going to kick it up a notch and try a new hobby this year. (Bu yıl yeni bir hobi deneyerek bir adım daha atacağım.)
 11. Let’s kick it up a notch and decorate the office for the holidays. (Tatil için ofisi dekore ederek bir adım daha atalım.)
 12. The restaurant decided to kick it up a notch and offer a special menu for Valentine’s Day. (Restoran, Sevgililer Günü için özel bir menü sunarak bir adım daha atmaya karar verdi.)
 13. I’m going to kick it up a notch and start volunteering at a local charity. (Yerel bir hayır kurumunda gönüllü olarak çalışmaya başlayarak bir adım daha atacağım.)
 14. The band decided to kick it up a notch and add some new instruments to their songs. (Grup, şarkılarına yeni enstrümanlar ekleyerek bir adım daha atmaya karar verdi.)
 15. Let’s kick it up a notch and try a new restaurant for dinner tonight. (Bu akşam yemek için yeni bir restoran deneyerek bir adım daha atalım.)
 16. The company decided to kick it up a notch and offer more employee benefits. (Şirket, çalışanlara daha fazla fayda sunarak bir adım daha atmaya karar verdi.)
 17. I’m going to kick it

up a notch and start reading more books to expand my knowledge. (Bilgimi genişletmek için daha fazla kitap okumaya başlayarak bir adım daha atacağım.)
18. Let’s kick it up a notch and plan a weekend getaway to a new city. (Yeni bir şehirde hafta sonu kaçamağı planlayarak bir adım daha atalım.)

 1. The school decided to kick it up a notch and offer more extracurricular activities for students. (Okul, öğrencilere daha fazla okul dışı etkinlik sunarak bir adım daha atmaya karar verdi.)
 2. I’m going to kick it up a notch and start learning a new language to expand my skills. (Yeteneklerimi genişletmek için yeni bir dil öğrenmeye başlayarak bir adım daha atacağım.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.