Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mayıs 2022

Kendinize Yakın Hissettiğiniz Bir Arkadaşınıza, Sevgi ve Dostluk Hislerinizi İçeren Bir Mektup Yazınız.

Bu yazımızda kendinize yakın hissettiğiniz bir arkadaşınıza sevgi ve dostluk hislerinizi içeren bir mektup yazınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Sevgili Kadir, 

Seni çok sevdiğimi bilmeni isterim. Sana güveniyorum ve sana inanıyorum. Cesaretine hayranım. Tavizsiz duruşun beni etkiliyor. Arkadaşlığımız müddetince senden çok şey öğrendim. Senden cesaret aldım ve seni gerçekten kalben sevdim. Dostluğumuz gün geçtikçe ilerledi. Birbirimiz daha iyi tanıdık. Birbirimize çok emeğimiz geçti. Bugüne kadar yaptıkların ve yaptıklarım için hakkını helal et.

Ben kısa bir süreliğine şehir dışına çıkacağım. Acele gideceğim için bu mektubu yazıyorum. Sana haber vermekte geciktim. Özür dilerim. Bu irtibat bozukluğu nedeniyle seni işlerinde yarı yolda bıraktığımı düşünme. Zaten düşünmezsin. En kısa zamanda döneceğim. Ben yokken ilerleyebildiğin kadar ilerle. Gelince kaldığın yerden beraber ortak bir hareket gerçekleştiririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. leyla dedi ki:

    Öğretmenim kendinize yakın hissettiğiniz bir arkadaşınıza sevgi ve dostluk hislerinizi içeren bir mektup yazın dedi ben hiç uğraşmadım sizinkini kopya çektim :)

Yorum Yaz