Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ekim 2018

İnsan İçin Sağlık Mı Para Mı Önemlidir Münazara

Bu yazımızda insan için sağlık mı para mı önemlidir münazara kısaca olarak bilgi aktaracağız.

*İnsan hayatında önemli olan sağlıktır. Çünkü sağlığın korunmasıyla insan hayatta kalır. Sağlığın korunması, insanın dengeli ve doğru beslenmesiyle ilgilidir. Dengeli ve doğru beslenmek için doğal beslenmek gerekir. Doğal beslenmek de maddi bir kaynak gerektirmeden de olmaktadır.

. İnsan hayatın para çok önemlidir. Çünkü sağlıklı yaşamanın yanında sağlık hizmetleri bir endüstri haline gelerek kapital bir formasyon yaşamaktadır. Parası olanın sağlıklı olduğu bir sağlık hizmetleri prosedürü işlemektedir. Bu nedenle insan için para önemlidir.

*Sağlık insanın en büyük sermayesidir. Hayatta olmak, hayata sağlıklı devam etek, zengin olmaktan daha kıymetlidir. Sağlık da para da harcanan kıymetlerdir. Fakat bir fark bulunmaktadır. Sağlık harcanırsa geri gelmesi imkansızdır. Para harcanırsa geri gelmesi mümkündür.

. Günümüz dünyasında ihtiyaçların sınırsız olduğu anlayışı yayılmaktayken para olmadan konular hep eksik kalmaktadır. Para her kapıyı açmaktadır. Para ömrü de uzatmaktadır. Para ile sağlanan sağlık hizmetleri, sağlık harcamaları yokmuş gibi konuşamayız.

*İnsan sağlığının korunmasında ve sağlanmasında şuur önemlidir. Şuurun sağlanmasıyla para ihtiyacı ortadan kalkar. Doğanın kanunları insanı sağlıklı yaşayabilmesi için çevrelemektedir. Doğal olarak yaşayan herkes paraya ihtiyaç yaşayabilir.

. Para her zaman önemlidir. Sizin sağlık hizmetlerinden yararlanmama lüksünüz yoktur. Çünkü dünyanın doğası değişmiştir. Sağlık yatırımları, doğal olarak yapılmamakta, para kaynakları oluşturulmaktadır. Sağlık için para harcanır. Para daha önemlidir.

İnsan İçin Sağlık Mı Para Mı Önemlidir Münazara Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ceyda dedi ki:

  Ben sağlığı savunuyorum yarın münazaram var ve acil yetiştirmem lazım.Umarım kazanırız.Site çok güzel yardım için teşekkürler :).

  1. irem dedi ki:

   sağlık çok daha önemlidir…😁

 2. Seher dedi ki:

  Bence sağlık daha önemli, sağlık yoksa parayı nasıl yiyeceksin.

 3. Seher dedi ki:

  Çok teşekkür ederim yarın münazaramız var bence sağlık daha önemlidir ben sağlık takımındayım

 4. beyza dedi ki:

  Muhteşem işime yaradı?

 5. Yelda dedi ki:

  bende yarin münazara ya katılacak umarım sağlık kazanır. Unutmayın her şeyin bası sağlıktır sonra huzur en son para

 6. pakize dedi ki:

  Bende Münazara yarışmasındayım. Umarım birinci olurum. Para önemlidir savunuyorum. :)

 7. Melek dedi ki:

  Bende münazaraya katıldım gurubun sözcüsüyüm insan yaşamında para önemlidir konulu benimde gayet işime yatadı teşekkürler?

 8. Nazlıcan Doğan dedi ki:

  Eminim biz kazanacağız grubumuzun başkanından benim benimkinin hepsinde iyi olması lazım çok teşekkür ederim ??

 9. Nazlıcan Doğan dedi ki:

  Çok güzel işime çok yarıya ak yarın münazaramız varda..?

 10. Lale dedi ki:

  Okulda insan yaşamında sağlık önemlidir konulu münazara grubundaydım bu yazıyla hazırlandık bu münazaraya ve böylece münazarayı biz kazandık yazı gerçekten iddialı ve bili verici.

Yorum Yaz