Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Mart 2021

İçinde Sıfat Olan Hikayeler Örnek Kısa

Bu yazımızda içinde sıfat olan hikayeler örnek kısa kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Sıfatlar, isimlerden önce gelerek isimlerin durumunu, biçimini, rengini niteler. İsimleri sayı, soru, sıra ve belgisiz olarak belirtir. Sıfatlar, isimlerden önce geldikleri için önad ismini almışlardır.

 

İçinde sıfat olan hikayeler örnek şu şekildedir:

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez içeceği olan sıcak salep, herkesin ilk tercihidir. Sıcak salep içerek içi ısınan insanlar, mutlu insanlar olarak hayatlarına devam ederler. Sıcak salep, yeni kitap, yeni bir film, uzun kış gecelerinde vakit geçirmek için idealdir.

Ayrıca uzun gecelerde, insanlar televizyon dizisi izlese de birbirleriyle samimi muhabbet etmekten asla geri durmazlar. Eskimeyen geleneklerimizden olan ama teknolojiye yenilen sobalı odalar içindeki soba toplantılarında taze kestaneler de yenirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Furkan baba dedi ki:

  İçinde çok sifat olan hikaye

 2. 348 dedi ki:

  Tamam o zaman ben sana bir de ben sana sana da Gelecek sezonda bu değişim kaçınılmaz hale geldi bana göre değil mu diye bi araba anda

 3. Akgün dedi ki:

  Ödevim için sıfat olan hikayeler arıyordum internetten güzel hikaye bulamadım tam da bu yazınızı bulana kadar. Bu hikaye çok işime yaradı ödevim çok güzel oldu.

  1. Anonim dedi ki:

   İçinde çok sıfat olan hikaye

  2. ceren dedi ki:

   Hangi hikâyeyi yazmıştım

Yorum Yaz