Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Haziran 2021

Hiç Hastalandınız Mı? Bu Durumda Ne Gibi Duygular Yaşadınız Ve Ne Gibi Sıkıntılar Çektiniz Arkadaşlarınızla Paylaşınız.

Bu yazımızda hiç hastalandınız mı bu durumda ne gibi duygular yaşadınız ve ne gibi sıkıntılar çektiniz arkadaşlarınızla paylaşınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Migren hastalığı derin ve uzun bir baş ağrısı hastalığıdır. Özellikle soğuk havalarda ve yağışlı havalarda ortaya çıkar. Migren hastalığı hastalanmama sebep olan bir hastalıktır. Bu hastalıkta şiddetli baş ağrıları yaşarım. Zaman zaman görme bozukluğu yaşadığım da olmuştur. Gözlerim ışıktan etkilenir. Bazen gözlerime perde iner.

Bu hastalık nedeniyle beslenmem bozulur. Yediklerimi çıkarırım. Bu nedenle baş ağrısı geçinceye kadar hiçbir şey yiyemem ve sadece yatarım. Bu arada biraz uyumak iyi gelir. Böylece aldığım ilaçlar etkisini gösterir. Bitkin ve yordun olurum. Hastalık beni zayıflatabilir. Bazı durumlarda hastalığa yolda yakalandığım da olmuştur. Eve gidene kadar sürekli dinlenmek zorunda kalırım.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. meryem dedi ki:

    Evet ben bir kere çok kötü hastalandım zatürre oldum. Sağolsun arkadaşlarım beni hiç yalnız bırakmadı hep ziyaretime geldiler ilgilendiler benimle. Ben hep yatakta olduğum için çok sıkıntılı günler yaşamıştım.

Yorum Yaz