Hak ve Özgürlüklerinizin İhlal Edilmesi Durumunda Neler Hissedersiniz Anlatınız.

Bu yazımızda hak ve özgürlüklerinizin ihlal edilmesi durumunda neler hissedersiniz anlatınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Hak ve özgürlükler her insan için sağlanması gereken şeylerdir. Bir devletin en önemli varlık sebebi insanların hak ve özgürlüklerinden mahrum kalmamasını sağlamaktır. Eğitim hakkı, güvenlik hakkı, yaşama hakkı, sağlık hakkı hayati haklar ve bunlara bağlı olarak gerçekleşen özgürlükler insanlar için hayati önem taşımaktadır.

Hak ve özgürlüklerin ihlal edilmesi, insanlığa aykırı bir durumdur. Her ne olursa olsun insanın yaşama hakkı, beslenme hakkı ve eğitim görme hakkı devam etmelidir. İnsanların kurdukları hayat, kimseye zararı olmayan ve toplumsal ahlaki ve hukuki sistem içinde yoğrulan bir hayat olarak mahrumiyetlerden uzak olmalıdır. Hak ve özgürlüklerin ihlal edilmesi suçun artmasına ve parçalanmalara neden olabilir.

 

13 yorum

    • Çok güzel olmuş ama ben yine de binlerce kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin içeriklerin çok güzel hareketler bunlar çok güzel ve bakımlı eller için güzel ve en

  1. Hak ve özgürlüklerimizin ihlal edilmesi durumunda eminim hepimiz çıldırırız. Çünkü insanlığımızın ayaklar altına alındığını düşünürüz. Bu gibi durumlarda kavga ve şiddetten uzak durmalıyız.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.