Hac Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Hacı Adaylarını Bugünlerde Cevabını Aradığı Soru . Hac Kuraları Ne Zaman Çekilecek 
2012 Hac Kuraları Ne Zaman Çekilecek Hac Kura Sonuçları Diyanet İşler Başkanlığı – Son Gelişmeler Bu Sayfada …

Hac Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2012 2012 yılı için Kutsal topraklara gidiş için kayıtlar başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın internetsitesinden verdiği bilgilere göre, 12 Nisan’a kadar sürecek kayıt işlemlerinde, 2011’de kuraya katılıp hacca gidemeyenlerin kayıt yenileme işlemleri otomatik yapılacak.

Vatandaşlar, kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini‘hac.diyanet.gov.tr’ adresinden salı gününden itibaren kontrol edebilecek.

Durumunda değişiklik yapmak isteyenler müftülüklere başvurarak işlemleriniyaptıracak. İlk defa kayıt yaptırmak isteyen hacı adayları, anlaşmalıbankalarından birine 15 lira ön kayıt ücreti yatırdıktan sonra müracaatlarını aynıinternet adresinden yapabilecek.

2012 Hac Kuraları Sonuçları – 2012 Hacca Gitmeye Hak Kazanan Hacı Adayları
2012 hac kayıtları başladı, hacı adayları kutsal topraklara gitmenin heyecanı ve hayali içerisinde. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hacca gidecek kişiler belli olunca aşağıdaki linkten TC kimlik numaranız ile kura sonuçlarını öğrenebileceksiniz.

Hac Kura Sonuçları İle İlgili Olarak Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan hemen yazabilirsiniz …

 

2 yorum

  1. ben 2007 yılında hacca gitmek için kayıt yaptırdım henüz gidemedim birazda saglık sorunum çıkmadan bir an önce gitmek istiyorum böbrek amaliyatı oldum ileride birsıkıntı vermeden gitmek istiyorum .Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.