Güneş Balçıkla Sıvanmaz Kompozisyon

337612-3-4-95abc

337612-3-4-95abcHayatta bir çok gerçek vardır. Bu gerçekler değiştirilemez, bu gerçeklerin üzeri kapatılarak yokmuş gibi davranılamaz ya da bu gerçekler değiştirilemez. Bu durum tıpkı güneşe benzemektedir. Güneşin ışığı ve sıcaklığı nasıl engellenemiyorsa, ne yapılırsa yapılsın güneşin varlığının önüne geçilemiyorsa gerçekler de tıpkı böyledir ve onların da varlığı göz ardı edilemez.

Bazen insanlar hayatta kendilerini bir durumdan haklı çıkarmak ya da o durumdan en az zararla çıkartmak için bazı gerçekleri görmezden gelirler ve bazen de o gerçekleri inkar ederek yalan konuşurlar ancak bilmezler ki gerçekler yok sayılamaz ve inkar edilemez her ne kadar gerçekler inkar edilse de herkes tarafından bilinmese de gerçekler yok olmaz ve er ya da geç günün birinde meydana çıkar ve insanlar gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Bu nedenden dolayı nasıl güneş balçık ile sıvanamıyor ise gerçekler de yalanlarla ya da inkarlarla gizlenemez ve yok sayılamaz. Bir gün gerçeklerin ortaya çıkması kaçınılmazdır.

Güneş Balçıkla Sıvanmaz Atasözünün Anlamı Hakkındaki Yorum ve Görüşlerinizi Hemen Bize Yazın. 

3 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.