Facebook Neden Açılmıyor 2016 2017

Facebook açılmıyor. Bugün bazı Türkiye’nin bazı bölgelerinde ve internet sunucularında Facebook ve Twitter sosyal paylaşım sitelerine erişim sağlanamıyor. Haliyle birçok kişi soruyor Facebook Neden Açılmıyor.  2016 Facebook Açılmıyor Haberi …

Herkesin bildiği üzere ülkemizden kaynaklı bölgesel Telekom sorunları yaşanabiliyor. Bu internet bağlantı problemleri Türkiye genelinde değil, ülkemizin kimi bölgelerinde geçici olarak yaşanıyor. Genel olarak bu sebepten kaynaklı olarak Facebook kesintisi yaşıyorsunuz. Fakat panik yapmanıza gerek yok, çünkü yaşadığınız sorun çok kısa bir süre içinde düzelecektir.

Oluşan kesintiler ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken kesintilerin TTnet alt yapısındaki sorunlardan kaynaklandığı düşünülmekte. Yine bir başka sebep ise kimi grupların Facebook’a erişimin yavaşlaması ya da kesilmesi için yaptıkları saldırılar da bu durumda etkili olan başka bir unsur.

Şu sıralarda da Twitter ve Facebook’ta ağırlaşmalar, geç açılmalar veya hiç açılmamalar yaşanabiliyor. Face açılmıyor ile ilgili son gelişmeleri bu sayfadan paylaşacağız.

17 yorum

  1. merhabalar 4günden beridir facem acılmıyor . sayfamıaçtığımda karşima ismim çıkıyor fakat profil rresmimden eser yok .her şeyi 0 gösteriyor .ne yapmalıyım .teşekkürler.

  2. arkadaşlar dns ayarlarıyla falan uğraşmayın kesin çözüm çok basit chorome da sağ üst tarafta ayarlar kutucuğuna tıklayınız sonra orda yeni gizli pencere diye bi şeçenek var onu tıklayın yani gizli mod da çalıştır diyor göreceksiniz facebook eskisinden daha hızlı olacal

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.