Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Temmuz 2021

En Yakın Arkadaşa Mektup Örneği

Bu yazımızda en yakın arkadaşa mektup örneği kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Sevgili Arkadaşım …,

Türkiye’den ayrıldığın günden beri kendimi çok yalnız hissediyorum. Hayatımın bir kısmı seni özlemekle geçiyor. Sürekli olarak hatıralarımızı hatırlıyorum. Resimlerimize bakarak hasretimi dindirmek için uğraşıyorum.

Umarım gittiğinde yerde mutlusundur. Geri döneceği günleri iple çekiyorum. Günler, aylar oldu, geçmek bilmiyor. Yalnızlık ateş çemberine döndü, beni gitgide sıkıştırıyor. Geçmiş günlere gitmek yetmiyor.

Canım Arkadaşım,

Lise yıllarımızda, senle geçirdiğimiz o güzel günlere kadar gidiyorum. Bir keresinde okul için basketbol maçında takımda birlikte oynarken, birlik ve beraberliğimizin ne kadar kıymetli olduğunu yensek de yenilsek de hiç ayrılamayacağımızı çok iyi anlamıştık.

Maçın son saniyelerinde en güvendiğim kişiye pası atarken, maçı kazanacağımızdan emindim. Sayıyı yapmak senin hünerli ellerine kalmıştı ve başarmıştık. O an, doğruca birbirimize koşarken, bütün çocukluk yıllarım gözümün önünden geçmişti.

Maçı sana hatırlatmak istedim çünkü o sevinç ve özlemle seni bekliyorum. Ben orada sana doğru koşarken, aslında kendimden bir parçaya doğru koşuyordum. Sen, bendin. Aramızdaki samimiyetin, dostluğun kurduğu bütün köprüler sapasağlam ayaktaydı.

Canım Arkadaşım,

En kısa zamanda mektubuma cevap beklerken, seni hasretle hatırlamaya devam ettiğimi ve hayatımın her anında seninle olan anılarımızı aileme anlatmaktan gurur duyduğumu bilmeni isterim. Sen ki benim kıymetli bir kardeşimsin. Geldiğinde yarım olan her şey tamamlanacak. Seni seviyorum, hemen gelecek günlerin gelmesi duasıyla, hoşça kal.

En Yakın Arkadaşa Mektup Örneği Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. hafize dedi ki:

    Geçen yaz babamın tahini yüzünden taşındık. Doğal olarak okulumdan ve arkadaşlarımdan da ayrıldım. Bu yaz en yakın arkadaşıma bir mektup yazmak istedim ve sizin yazdığınız mektubu kullandım. Arkadaşım çok duygulanmış teşekkürler.

Yorum Yaz