Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Temmuz 2021

En Sevdiğiniz Oyuncaklarla İlgili Bir Hikaye Yazınız.

Bu yazımızda en sevdiğiniz oyuncaklarla ilgili bir hikaye yazınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Bir gün okuldan eve dönüyordum. Parkta benden büyük olan birkaç gencin oyun oynadığı gördüm. Dikkatimi çekti ve yanlarına gidip izlemeye başladım. Benim ardımdan birçok kişi parka toplandı. Gençler, uzaktan kumandalı araçlarla kurdukları parkurda yarışıyorlardı.

Biraz oyalandım ve annem merak etmesin diye hızla eve doğru yol almaya başladım. Yarış çok hoşuma gitmişti. Eve gittim, üstümü değiştirdim, yemek yedim ve ödevlerimi yapmaya başladım. O gün çok az ödevim vardı. Bitirdim ve anneme bugün parkta olanlardan bahsettim.

İkimiz birlikte internetten uzaktan kumandalı araçları araştırmaya başladı. Bir başlangıç arabası gördük ve incelemeye başladık. Fiyatı çok uygundu, annem alabileceğimiz söyledi ve sipariş etti. Üç gün içinde oyuncak arabam gelmişti.

O hafta oyuncak arabam gelene kadar uyumamıştım. Sürekli derslerle ve annemin verdiği görevlerle ilgileniyordum ki vakit geçsin istiyordum. Neyse ki o gün gelmişti ve oyuncağı annem ben okuldan gelene kadar kurmuştu.

Bana sürpriz yaptı. Uzun zamandır istediğim ve bir tesadüfle parkta yeniden rastladığım uzaktan kumandalı arabaya ulaşmıştım. Dünyalar benim olmuştu. Kumanda pilleri bile hazırdı. Oynama başladım. Saatler geçiyordu. Araç modifiyeliydi ve beni cezbediyordu.

O gece oyuncağımla uyudum. İlk çocukluk yıllarımda da annem böyle olduğumu söylerdi. Oyuncaklarıyla uyuyan biriydim. O sabah okula gitmedim ve bahçede oynamaya devam ettim. Oynadım ve oynadım. İyice hevesimi almıştım. Çok mutluydum ve anneme teşekkür etmek için ona sürprizler hazırladım.

En Sevdiğiniz Oyuncaklarla İlgili Bir Hikaye Yazınız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mine dedi ki:

    Ok gerçekten emeği geçenlerin eline sağlık ödevimi yaptım sayenizde.

  2. Naz dedi ki:

    Bu yazıda bizler için en sevdiğiniz oyuncaklarla ilgili hikaye yazmanız çok güzel olmuş çünkü aynen benim de böyle bir ödevim vardı ve sayenizde bu yazınızdan ilham aldım :)

Yorum Yaz