Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2021

Dedeme Ve Nineme Mektup Örnekleri

Bu yazımızda dedeme ve nineme mektup örnekleri kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Kıymetli dedeciğim,

Sizleri derin bir hasret hissiyle ve vuslat heyecanıyla selamlıyorum. Sizden ayrı kaldığım günler boyunca manevi olarak bir boşlukta seyretmekte ve uzun uzun uzak boşluklara dalıp gitmekteyim. Manevi olarak sizden ayrı kalmanın elem ve kederini yaşamaktayım.

Kıymetli dedeciğim,

Manevi olarak desteklerinizi hep yanımda hissediyorum. Engin tecrübelerin ve derin hisleriniz beni hayata hazırladı. Hayatta tutunmamı sağlıyor. Her geçen gün değeriniz gözümde katlanıyor. Size ne kadar dua etsem azdır.

Kıymetli dedeciğim,

Tahsilim için şehirden şehre göç ederken, değerli nasihatlerinizi adeta cebimde taşıyorum. İnsanları tanımak oldukça zorlaştı. Herkes bin bir maskeyle yaşamaya başladı. Dedem demişti, demekten kendimi alamıyorum. Nasihatlerinizle yol alıyorum, haber vermek isterim.

Sıhhat ve afiyet dualarımla, dualarınızı bekliyorum. Allah’a emanet olunuz.

*

Kıymetli nineciğim,

Bir anne şefkati ve merhametiyle torununuza yaklaştığınız müddetçe en kalbi hislerinizi yine kalbimin en derinliklerinde sıcacık hissediyorum. Aramızdaki mesafeler arttıkça hasretim katlanıyor. Sizleri hasretle yad ediyorum.

Kıymetli nineciğim,

Sıhhatiniz yerindedir umarım. Afiyetiniz için dua etmekteyim. Dualarınızı beklemekteyim. Sizleri çok özledim. Size ola sevgim bu ayrılık hasretiyle daha da arttı. Bir anne şefkatiyle saçlarımı okşamanızı hatırlayarak uykuya dalıyorum.

Kıymetli nineciğim,

Ben burada iyi durumdayım. Okuluma devam ediyorum ve boş vakitlerimde çalışarak harçlık biriktiriyorum. Herhangi bir ihtiyacım yok. Sizin iyi olduğunuzu duyunca daha rahatlayacağım. Sizleri seviyorum ve Allah’a emanet ediyorum.

Dedeme Ve Nineme Mektup Örnekleri Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. melek dedi ki:

    Dedeme ve nineme mektup yazmak için yazınızdan faydalandım. İyi ki faydalanmışım çok faydalı bir iş yapıyorsunuz tebrikler ve başarılar.

Yorum Yaz