Decapitator İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Decapitator İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Decapitator Nedir?

Decapitator, kelime anlamı olarak baş kesici anlamına gelen bir sözcüktür. Ancak genellikle müzik endüstrisinde kullanılan bir terim olarak, ses miksajında kullanılan bir plugin programıdır. Decapitator, müzik parçalarındaki sıcaklık, yumuşaklık ve karakteristik özellikleri arttırmak için kullanılır.

Örnek Cümleler:

 1. The sound engineer used the Decapitator to give the guitar more warmth. (Ses mühendisi, gitarın daha sıcak olmasını sağlamak için Decapitator kullanıldı.)
 2. I love the Decapitator plugin, it gives my music more character. (Decapitator eklentisini seviyorum, müziğime daha fazla karakter kazandırıyor.)
 3. With the Decapitator, you can add distortion to your vocals. (Decapitator ile vokallerinize distorsiyon ekleyebilirsiniz.)
 4. The Decapitator is a must-have plugin for any music producer. (Decapitator, herhangi bir müzik yapımcısı için olmazsa olmaz bir eklentidir.)
 5. The Decapitator is perfect for adding a vintage feel to your tracks. (Decapitator, şarkılarınıza eski hissi katmak için mükemmeldir.)
 6. The Decapitator is very versatile and can be used on a variety of instruments. (Decapitator çok yönlüdür ve birçok enstrüman üzerinde kullanılabilir.)
 7. I always use the Decapitator on my drum tracks to make them sound more punchy. (Davul parçalarımın daha tok ses çıkarması için her zaman Decapitator kullanırım.)
 8. The Decapitator adds a lot of warmth and depth to your bass guitar sound. (Decapitator, bas gitar sesinize çok fazla sıcaklık ve derinlik ekler.)
 9. The Decapitator is great for giving your vocals a vintage vibe. (Decapitator, vokallerinize eski tarz bir hava katmak için harikadır.)
 10. The Decapitator is very easy to use and doesn’t require a lot of tweaking. (Decapitator çok kolay kullanılır ve çok fazla ayarlama gerektirmez.)
 11. The Decapitator can be used to add distortion to any instrument. (Decapitator, herhangi bir enstrümana distorsiyon eklemek için kullanılabilir.)
 12. I always use the Decapitator on my lead guitar tracks to make them stand out. (Lider gitar parçalarımda her zaman Decapitator kullanırım, öne çıkmalarını sağlar.)
 13. The Decapitator is perfect for adding grit and character to your synth sounds. (Decapitator, synth seslerinize özellik ve karakter kazandırmak için mükemmeldir.)
 14. The Decapitator is a very powerful plugin that can completely transform your sound. (Decapitator, sesinizi tamamen değiştirebilen çok güçlü bir eklent
 1. The Decapitator is a go-to plugin for anyone looking to add some analog warmth to their digital recordings. (Analog sıcaklık eklemek isteyen herkes için Decapitator, başvurulacak bir eklentidir.)
 2. The Decapitator is one of my favorite plugins because it makes everything sound better. (Decapitator, her şeyi daha iyi hale getirdiği için favori eklentilerimden biridir.)
 3. With the Decapitator, you can add a subtle saturation to your mix without it sounding too harsh. (Decapitator ile miksinize hafif bir doygunluk ekleyebilirsiniz, fazla sert olmadan.)
 4. The Decapitator is perfect for adding some grit to your distorted guitar sound. (Decapitator, distorsiyonlu gitar sesinize bazı tanelilik eklemek için mükemmeldir.)
 5. The Decapitator is an essential tool for any mixing engineer who wants to add character to their mixes. (Decapitator, miksinize karakter katmak isteyen herhangi bir mix mühendisi için önemli bir araçtır.)
 6. I love the way the Decapitator brings out the natural harmonics in my bass guitar. (Decapitator’ın bas gitardaki doğal harmonikleri ortaya çıkarması hoşuma gidiyor.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.