Burcu Çetinkaya Kimdir

Rallici Burcu Çetinkaya Hayatı, Burcu Çetinkaya Kimdir Nereli Kaç yaşında paylaşıyoruz.

Son günlerde “tesettüre giren rallici güzel” olarak adından söz ettiren Burcu Çetinkaya kimdir ? Pek çok kişi tarafından merak edilen ünlü ismin kim olduğunu araştırarak sizler için derledik.

burcu çetinkaya

İstanbul doğumlu Burcu Çetinkaya’nın babası İlhan Çetinkaya, otomotiv-taşımacılık sektöründe yöneticidir.

Robert Kolejinde ortaöğrenimini tamamlayan Burcu Çetinkaya, Koç üniversitesinin Ekonomi bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur. Okulunu bitirmesinin ardından senaristlik ve satış-pazarlama konularında iş hayatına atılmıştır. İngilizce, Almanca ve Fransızca bilen ünlü rallici birden fazla dil bilmesinin avantajını iş hayatında da yakalamıştır. Bekâr olan Burcu Çetinkaya, otomobil sporları aynı zamanda yapmakla birlikte iyi bir snowboard’çudur.  Kanal 24’de Araba Sevdası programının sunuculuğunu yapan güzel rallici ekranlardan izleyicisi ile buluşmaktadır.

Milli ralli pilotu Burcu Çetinkaya, aldığı örtünme kararının sadece kendi manevi yolculuğuyla ilgili bir karar olduğunu bildirerek bu konuda daha fazla konuşmak istemediğini de sözlerine ekledi.

Burcu Çetinkaya Hayatı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

3 yorum

  1. Rallici olmayı çok istiyorum ama imkanım yok. Burcu çetinkaya’yla görüşmek istiyorum ayrıca benim soyadımda çetinkaya burcu ablamla görüşmeyi çok istiyorum 05352822830

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.