Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

AÖF Sınav Yerleri 2012 2013 ( Bütünleme Sınavı )

Açıköğretim Fakültesi sınav giriş yerleri ve belgesi AÖF Sınav Yerleri 2012 öğrenme,Aöf Sınav Giriş Belgesi 2012,Aöf Bütünleme Sınav Giriş Yerleri Belgesi,Açıköğretim sınav yerleri hakkında detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

AÖF Sınav Yerleri 2012

Açıköğretim Bütünleme sınavları bu hafta sonu yapılacak.Kredili bölümlerdeki öğrenciler güz dönemine ait sınavların bütünlemesine bu 8 -9 Eylül 2012 tarihlerinde gireceklerdir.

Bu öğrencilerin aöf sınav yerleri 2012 ; sınava girecekleri okul ve hangi gün hangi derslerden sınava gireceklerini aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirler.

http://ogrenci.anadolu.edu.tr – tıkla

adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapılarak öğrenilebilir.

Sınava girecek öğrencilere sınavda başarılar dileriz.Herhangi bir sorunuz olursa aşağıya yorum bırakabilirsiniz.Açıköğretim Sınava Giriş Belgesini internetten ortamından çıkarabilirsiniz.Sınava giderken sınav giriş belgesi, öğrenci kimliği ve T.C kimliğinizi götürmeyi unutmayın. Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri yukarıdaki adresten çıktı alınacaktır.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR – VİDEO

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mahsun dedi ki:

    gül dikensiz olmaz gülü seven dikenine katlanır.gülümsemek için mutlu olmayı bekleme.şefkatvemerhamette akarsu gibiol.sevgiveselammette tprak gibiol.yaolduğun gibigörün yada göründüğün gibiol.

Yorum Yaz